codes qr



ВірусТотал



Украина онлайн

Пам’ятай про Крути




Досягнення

 

Департамент освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації

КЗ «Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» ДОР

ОБЛАСНА ВИСТАВКА-ПРЕЗЕНТАЦІЯ «ПЕДАГОГІЧНІ ЗДОБУТКИ ОСВІТЯН ДНІПРОПЕТРОВЩИНИ – 2015»

офіційний каталог

Дніпропетровськ

2015

УДК        001(477)

ББК        6/8(4УКР)я46

                І 37

Укладачі:

Кондратьєва А.В. – науковий співробітник НДВ креативної освіти та координації науково-методичної роботи кафедри управління навчальними закладами.

Мамедова І.О. – методист кафедри управління інформаційно-освітніми проектами.

Пасічник Л.В. – науковий співробітник відділу інноваційних технологій та відкритих систем кафедри управління інформаційно-освітніми проектами.

І 37         Педагогічні здобутки освітян Дніпропетровщини – 2015: офіційний каталог – Дніпропетровськ:  2015. – 281 с.

ISBN 978-966-8676-33-7

В каталозі подано інформацію про учасників та переможців обласної виставки-презентації «Педагогічні здобутки освітян Дніпропетровщини – 2015».

Експозиція виставки-презентації розміщена в павільйонах 13 міст і 22 сільських районів Дніпропетровської області. Матеріали каталогу систематизовані за відповідними номінаціями та регіонами.

Розраховано на науковців, педагогів-практиків, керівників установ і закладів освіти, методистів.

ISBN 978-966-8676-33-7

                                                                                                                             УДК       001(477)

ББК       6/8(4УКР)я46

                                                                                                                                             © ДОІППО, 2015

                                                                                                                                      

Преображенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Томаківської районної ради Дніпропетровської області

Поштова адреса: вул. Степова, 27-Б, с. Преображенка, Томаківський район, Дніпропетровська область, Україна, 53520

Телефон: +380566839354

E-mail: zosh-preobrazhenska@yandex.ua

Сайт: zoch-preobr.dnepredu.com/uk/site/golovna

Розвиваючи креативну особистість учасників НВП, педагогічним колективом презентовано: дидактичні матеріали «Наскрізне навчання» в задачах з фізики та математики, проекти з курсу «Моя щаслива планета. Уроки для стійкого розвитку», «Рослини – зелені друзі», методична розробка «Військово-патріотичне виховання учнівського товариства «Чайка».

 

Преображенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Томаківської районної ради Дніпропетровської області

Поштова адреса: вул. Степова, буд. 27-б, с. Преображенка, Томаківський район, Дніпропетровська область, Україна

Телефон: +380566839354

Е-mail: zosh-preobrazhenska@yandex.ua

Сайт: zoch-preobr.dnepredu.com

Аксьонов Сергій Михайлович, директор школи, Терновська Людмила Миколаївна, заступник директора з виховної роботи.

«Виховання учнів шкільного козацького товариства «Чайка»».

У даній роботі узагальнюється багаторічний досвід військово-патріотичного та національно-патріотичного виховання учнів, представлені структура та форми діяльності шкільного учнівського товариства «Чайка».

 

Преображенська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Томаківського району, Дніпропетровської області

Поштова адреса: вул. Степова, 27Б, с. Преображенка, Дніпропетровська область, Україна, 53520

Телефон: 0566839354

Е-mail: zosh-preobrazhenska@yandex.ua

Сайт: zoch-preobr.dnepredu.com

Залюбовський Микола Васильович, вчитель інформатики, фізичної культури.

Військово-патріотичне виховання учнівського товариства «Чайка».

Робота відображає різноманітні форми військово-патріотичного та національно-патріотичного виховання, які здійснюються у Преображенській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів. Особлива увага приділена діяльності учнівського козацького товариства «Чайка». Всі ці заходи сприяють вихованню в учнів школи любові до Батьківщини, поваги до історії свого народу, формуванню свідомого громадянина незалежної України, а також виробленню вмінь дослідницької роботи школярів.

 

 

Рейтингова оцінка діяльності Преображенської ЗОШ І-ІІІ ступені

за 2013-2014 н.р.

Організація навчально-виховного процесу,

1.      Рівень навчальних досягнень учнів навчального закладу.

 

Період

К-ть дітей

1-3б

Низький:

4-6

Середній

7-9

Достатній

10-12

Високий:

к-ть/%)

к-ть/%

к-ть/%

к-ть/%

 

Річна

113

-

58\ 51%

46\41%

9 \8%

 

всього

49%

 

 

 

 

 

Загальний бал

10б

 

 

 

 

 

2.      Рівень навчальних досягнень учнів 9-х,11-х класів  навчального закладу.

 

Період

К-ть дітей

Середній бал атестата

Середній бал свідоцтва

 

 

 

11 клас

7

7,1

 

 

Загальний бал

7

 

 

 

9 клас

12

 

6,3

 

Загальний бал

6

 

 

 

 

3.      Нагородження золотою та срібними медалями

 

 

ПІБ учня

Золота медаль

За кожну 5балів

Срібна медаль

За кожну 3бали

Всього балів

 

-

 

 

 

 

4.      Результати ЗНО 2014

 

Предмет

К-ть дітей

1-3б

Низький:

4-6

Середній

7-9

Достатній

10-12

Високий:

Загальний

бал

к-ть/%

к-ть/%

к-ть/%

к-ть/%

1.

Англ..мова

1

 

1\100%

 

 

 

2

біологія

1

 

1\100%

 

 

 

3.

Укр..мова

3

1\33%

2\67%

 

 

 

4.

історія

1

 

 

1\100%

 

1

5.

математика

2

 

2/100%

 

 

 

6.

фізика

2

 

2\100%

 

 

 

 

всього

10

 

 

 

 

 

 

Середній бал

10% -1б

 

 

 

 

 

 

Оцінювання показника таблиця 1,2,4

Встановлений рівень освітньої діяльності (відповідний бал), норми відповідно до рівня

Високий:

12, 11, 10

Достатній:

9, 8, 7

Середній:

6, 5, 4

Низький:

3, 2, 1, 0

60 % і більше – 12 б.

59-50% - 11 б.

49-40% - 10 б.

39-37% - 9 б.

36-33% - 8 б.

32-30% – 7 б.

 

29-27 % - 6 б.

26-23 % - 5 б.

20 % - 4 б.

19-15 % - 3 б.

11% - 2 б.

10-6 % - 1 б.

5-0 % - 0 б.

 

5.      Участь та результативність участі школярів у Всеукраїнських учнівських олімпіадах, конкурсах-захистах робіт учнів-членів т/в МАН, Міжнародному конкурсі з української мови ім. П.Яцика, мовно-літературному конкурсі імені Т.Шевченка оцінюється за шкалою::

 

5.1  районний етап

 

Назва заходу

Кількість

Участь(1б.)

перемога

ІІІ місце 10 б.

ІІ місце 11б.

І місце 12б.

1

Олімпіади

24

15

1 - 10

5 - 55

3 - 36

2

Кон. ім. Яцика

6

3

3 - 30

 

 

3

Кон. ім. Шевченка

1

 

 

 

1 - 12

 

Всього

31

18

40

55

48

 

Загальний бал

192

 

 

 

 

 

5.2 Обласний етап,  з коефіцієнтом пріоритетності 2;

Назва заходу

Кількість

Участь(5 б)

перемога

ІІІ місце 10х2 = 20 б.

ІІ місце 11х2 = 22б.

І місце 12 х2 =24б.

1.

Олімпіада ДІІТ

1

 

 

1 - 22

 

 

Всього

1

 

 

22

 

 

Загальний бал

22

 

 

 

 

 

 

 

5.3 Всеукраїнський етап, з коефіцієнтами пріоритетності 3

Назва заходу

Кількість

Участь(10-15 б)

перемога

ІІІ місце 10х3 = 30 б.

ІІ місце 11х3 = 33б.

І місце 12 х3 =36б.

 

 

 

 

 

 

 

 

всього

 

 

 

 

 

 

Загальний бал

 

 

 

 

 

 

5.4 міжнародний етапи – з коефіцієнтами пріоритетності 4

 

У разі, якщо один заклад має декілька призових місць у конкурсі чи в його різних номінаціях, то члени журі або уповноважені методисти відділу  освіти визначають місце кожного закладу за формулою: Z = 5n1+4n2+3n3, де n1 – кількість учнів закладу, які посіли І місце у конкурсі, n2 – кількість учнів закладу, які посіли ІІ місце, n3 – кількість учнів закладу, які посіли ІІІ місце. Рейтингові бали виставляються за підрахунками Z відповідно до шкали, вказаної в даному пункті.

Якщо заклад не є переможцем районного етапу конкурсу, але певна робота або учасник відібрані для участі в обласному етапі, то за кожну таку роботу або представництво заклад отримує додаткові бонусні бали (1-2).

 

 

 

 

 

 

6.Участь та результативність участі закладу в різноманітних учнівських конкурсах, турнірах, змаганнях мистецького, інтелектуального, спортивного спрямування тощо  оцінюється в рейтингу одним показником за шкалою:

6.1 районний етап

 

Назва заходу

Кількість

Участь(3 б)

перемога

ІІІ місце 4 б.

ІІ місце 5б.

І місце 6б.

1

Фотоконкурс «Дивосвіт рідного краю»

 

 

 

 

 

2

«Урок казки»

 

 

 

 

 

3

«Битва за Дніпро»

 

 

 

 

 

4

«Діти єднають Україну»

 

 

 

 

1 – 6б

5

«Різдвяні свята»

1

 

 

1 – 5б

 

6

«Наш Шевченко»

2

 

 

 

2 – 12б

7

«Ми за мир»

2

1-      3б

 

1 – 5б

 

8

«Кращі читці творів Шевченка»

2

1 -3б

1 -4б

 

 

9

«Дніпропетровщина – регіон лідер»

 

 

 

 

 

10

«Об’єднаймося ж, брати мої»

 

 

 

 

 

11

«Знай і люби свій рідний край»

2

 

 

 

2 – 12б

12

Конкурс ляльок до Дня Європи

2

 

 

 

2 – 12б

13

Конкурс фотографій «Формат: європейські цінності»

 

 

 

 

 

14

«Війна в Афганістані – трагедія і звитяга»

5

3 – 9б

2 -8б

 

 

15

«Історія міст і сіл України»

1

1 – 3б

 

 

 

16

«Моя Батьківщина – Україна»

12

7 – 21б

3 – 12б

2 – 10б

 

17

Конкурс малюнків «Олімпійський рух»

2

 

 

1 – 5б

1 – 6б

18

«Собори наших душ»

2

 

 

1 -5б

1 – 6б

19

Конкурс «Я –європеєць»

2

1 – 3б

 

 

1 – 6б

20

Конкурс «Європросвіта»

1

 

1 – 4б

 

 

21

Змагання з баскетболу

 

1 – 3б

 

 

 

22

Змагання з волейболу

 

 

 

 

 

 

всього

36

45

28

30

60

 

Загальний бал

163

 

 

 

 

 

6.2Обласний етап,  з коефіцієнтом пріоритетності 2;

Назва заходу

Кількість

Участь(3х2= 6 б)

перемога

ІІІ місце 4х2 = 8 б.

ІІ місце 5х2 = 10б.

І місце 6 х2 =12б.

1

«Діти єднають Україну»

1

 

 

 

2

«Собори наших душ»

1

 

 

 

3

«Діти та медіа»

 

 

 

 

 

4

«Юнтелепрес»

 

 

 

 

 

5

Змагання з баскетболу

 

 

 

 

 

 

всього

 

 

 

 

 

 

Загальний бал

 

12

 

 

 

 

 

6.3Всеукраїнський етап, з коефіцієнтами пріоритетності 3

Назва заходу

Кількість

Участь(3х3= 9 б)

перемога

ІІІ місце 4х3 = 12 б.

ІІ місце 5х3 = 15б.

І місце 6 х3 =18б.

1

«Еко-ялинка» журнал ЗІН

 

 

 

 

 

2

«Моральний вчинок»

 

 

 

 

 

3

Конкурс учнівської творчості «Лицарі українського романтичного світосприйняття М. Коцюбинський,

С. Параджанов»

 

 

 

 

 

4

«Гринвіч»

2

18

 

 

 

5

«Патріот»

 

 

 

 

 

6

«Кришталева сова»

 

 

 

 

 

7

«Соняшник»

8

72

84

15

54

8

«Лукоморье»

 

 

 

 

 

 

всього

 

96

84

15

54

 

Загальний бал

249

 

 

 

 

 

 

6.4міжнародний етапи – з коефіцієнтами пріоритетності 4

Назва заходу

Кількість

Участь(3х4= 12 б)

перемога

ІІІ місце 4х4 = 16 б.

ІІ місце 5х4 = 20б.

І місце 6 х4 =24б.

1

«Русский медвежонок»

 

12

 

 

 

2

«Колосок»

 

3

 

4

3

3

«Бобер»

 

 

 

3

 

4

«Кенгуру»

 

3

 

7

 

5

«Лелека»

 

4

1

1

 

6

«Левеня»

 

9

 

3

 

 

всього

 

372

16

360

72

 

Загальний бал

820

 

 

 

 

 

 

ІІ. Підвищення ефективності управління, зміцнення виконавської дисципліни адміністрацій навчальних закладів;

 

1.      Рівень виконавської дисципліни (вчасність, об’єктивність надання інформацій на виконання листів, розпоряджень, наказів, звітів тощо) оцінюється одним показником за шкалою:

% вчасно та якісно відпрацьованих контрольних документів     

%

100

99-95

94-90

89-85

84-80

79-75

74-70

69-65

64-60

59-55

54-50

<50

Бали

12

11

10

9

8

7

6

5

4

3

2

-2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

всього

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Загальний бал

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2.      Надання особливо значимих об’ємних звітів та інформацій аналітичного характеру оцінюється окремим показником за шкалою «1 – 4» бали з урахуванням вчасності їх подання та якості виконання (Проставляє методист):

Назва звітності

інформацію (звіт) надано невчасно та неякісно

інформацію (звіт) надано вчасно, але неякісно

інформацію (звіт) надано якісно, але із незначним запізненням

інформацію (звіт) надано вчасно та якісно

1 бал

2 бали

3 бали

4 бали.

 

 

 

 

 

 

 

всього

 

 

 

 

 

Загальний бал

 

 

 

 

 

 

3.      Підсумки тематичних перевірок органів управління освіти різних рівнів оцінюються за шкалою від «-12» до «12» балів

Високий рівень

Достатній рівень

Середній рівень

Низький рівень

10-12 балів

 7-9 балів

від 6 до 2 балів

від 0 до  -12 балів

 

 

 

 

 

 

 

ІІІ. Зростання творчої активності педагогічних колективів;

 

1.      Участь школи в експериментальній роботі за напрямками при наявності звітів у відділ освіти до 30 травня кожного року:

Назва експерименту

Обласний рівень

Всеукраїнський рівень

10 балів

15 балів

 

 

 

всього

 

 

Загальний бал

 

 

 

2.      Участь педагогів закладу (із врахуванням якості виступів) у науково-практичних конференціях, семінарах, методичних радах, колегіях, педагогічних читаннях, засіданнях школи ППД, майстер-класах, тематичних консультаціях, засіданнях методичних об’єднань тощо

2.1Районний рівень

 

ПІБ педагога

Участь педагогів закладу (із врахуванням якості виступів) районний рівень 3 б

 

 

науково-практичних конференціях

методичних радах

колегіях

засіданнях школи ППД

майстер-класах

засіданнях методичних об’єднань

1

Аксьонов С.М.

 

 

 

 

 

6

2

Бринза Л.П.

 

 

 

 

 

6

3

Нахман Д.Г.

 

 

 

 

 

4

4

Залюбовський М.В

 

 

 

 

 

6

5

Данильченко Н.О.

 

3

 

 

 

6

6.

Мациборка Л.Я.

 

3

 

 

 

 

7.

Ужва Н.І.

 

3

 

 

 

 

 

всього

 

9

 

 

 

28

 

Загальний бал

37

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2.2Обласний рівень

 

 

ПІБ  педагога

Участь педагогів закладу (із врахуванням якості виступів) обласний рівень 7 б, участь 3 б

 

 

науково-

практичних конференціях

семінарах

Тренінги 7б

Вебінар 3б

Викладач-тренер

майстер-класах

засіданнях методичних об’єднань

1

Аксьонов С.М.

 

 

7

 

 

 

 

2

Чаленко Т.А.

 

 

21

6

 

 

 

3

Данильченко Н.О.

 

 

 

3

 

 

 

4

Павленко Л.А.

 

 

 

3

 

 

 

5.

Залюбовський М.В.

 

 

 

 

3

 

 

 

всього

14

7

 

 

 

 

7

 

Загальний бал

28

 

 

 

 

 

 

 

2.3Всеукраїнський рівень

 

ПІБ педагога

Участь педагогів закладу (із врахуванням якості виступів) всеукраїнський рівень10 б

 

 

науково-

практичних конференціях

семінарах

Тренінги 10б

Вебінар 5б

Викладач-тренер

майстер-класах

засіданнях методичних об’єднань

1

.

 

 

 

 

 

 

 

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

всього

 

 

 

 

 

 

 

 

Загальний бал

 

 

 

 

 

 

 

 

3.      Участь педагогів закладу в районному, обласному та всеукраїнському етапах  конкурсів, окрім конкурсу «Вчитель року» та «Вихователь року», оцінюється відповідно в «4-8», «10» та «15» балів, результативність (І, ІІ, ІІІ місце) – від «10» до «12» балів з урахуванням коефіцієнту пріоритетності (К):

3.1.Районний етап

Назва заходу

Участь(диференційовано, з врахуванням думки членів журі)(4 – 8 б)

перемога

ІІІ місце 10 б.

ІІ місце 11б.

І місце 13б.

1

 

 

 

 

 

 

всього

 

 

 

 

 

Загальний бал

 

 

 

 

 

3.2.Обласний етап,  з коефіцієнтом пріоритетності 2;

Назва заходу

Участь(10х2= 20 б)

перемога

ІІІ місце 10х2 = 20 б.

ІІ місце 11х2 = 22б.

І місце 12 х2 =24б.

 

Конкурс методичних розробок уроків для ОСР

3х20

20

 

 

 

всього

60

20

 

 

 

Загальний бал

80

 

 

 

 

3.3.Всеукраїнський етап, з коефіцієнтами пріоритетності 3

ПІБ педагога ,назва заходу

Участь(15х3=45 б)

перемога

ІІІ місце 10х3 = 30 б.

ІІ місце 11х3 = 33б.

І місце 12 х3 =18б.

1

 

 

 

 

 

 

всього

 

 

 

 

 

Загальний бал

 

 

 

 

 

4.      Методичне забезпечення навчально-виховного процесу оцінюється за критеріями

ПІБ педагога

Матеріали психологічних, соціологічних досліджень 

Авторські програми, розробки уроків, заходів тощо

Підготовка, якість впровадження педагогічних, управлінських проектів

Власна поліграфічна продукція

Матеріали до методичних посібників

Впровадження інноваційних технологій, здійснення експеримента-льної та дослі-дницької робо-ти, співпраця з ВНЗ

Міжнародні всеукраїнські освітянські проекти

4-12 балів

4-12 балів

4-12 балів

9-12 балів

4-12 балів

9-12 балів

«Школа проти СНІДу», «Захисти себе від ВІЛ»

1

Данильченко Н.О.

 

24

 

 

 

 

 

2

Аксьонов С.М.

 

 

12

 

 

12

 

3

Мациборка Л.Я.

 

12

 

 

12

 

 

4

Бринза Л.П.

 

12

 

 

 

 

 

5

Тернов-ська Л.М.

 

24

 

 

 

 

 

 

всього

 

72

12

12

12

 

24

 

Загальний бал

132

 

 

 

 

 

 

 

 

5.      Участь педагогів закладу в районному, обласному та всеукраїнському етапах конкурсу «Вчитель року», «Вихователь року» оцінюється «10» балами, результативність (І, ІІ, ІІІ місце) – у «20», «25» і «30» балів з урахуванням коефіцієнту пріоритетності (К):

5.1.Районний етап

ПІБ педагога, номінація

Участь(диференційовано, з врахуванням думки членів журі) 6-10 балів)

перемога

ІІІ місце 20 б.

ІІ місце 25б.

І місце 30б.

1

Данильченко Н.О., початкове навчання

 

 

 

30

 

всього

 

 

 

30

 

Загальний бал

30

 

 

 

 

5.2.Обласний етап,  з коефіцієнтом пріоритетності 2;

ПІБ педагога, номінація

Участь(10х2= 20 б)

перемога

ІІІ місце 20х2 = 40 б.

ІІ місце 25х2 = 50б.

І місце 30 х2 =60б.

 

Данильченко Н.О., початкове навчання

20

 

 

 

 

всього

 

 

 

 

 

Загальний бал

20

 

 

 

 

5.3.Всеукраїнський етап, з коефіцієнтами пріоритетності 3

ЗНЗ

Участь(15х3=45 б)

перемога

ІІІ місце 20х3 = 60 б.

ІІ місце 25х3 = 75б.

І місце 30 х3 =90б.

 

 

 

 

 

 

 

всього

 

 

 

 

 

Загальний бал

 

 

 

 

 

*Оцінювання участі педагогів закладу в районному етапі конкурсу здійснюється з урахуванням якості наданих матеріалів.

 

6.      Забезпечення проведення на базі закладу, відділу освіти:

 

 

Назва заходу

очного етапу конкурсу «Вчитель року» (за відкриття, закриття та організацію проведення окремо

заходів облас-ного та Все-українського рівнів

конкурсів, засідань методичних об’єднань тощо

 

 

від «9» до «12» балів

«9-12» балів

«3-5» балів

1

РМО вчителів математики

 

 

5

2

РМО вчителів географії

 

 

5

 

всього

 

 

10

 

Загальний бал

10

 

 

 

7.      Участь педагогів закладу в роботі фахового журі предметних олімпіад, конкурсів, спортивних змагань (за кожного члена журі) електронна школа оцінюється у:

 

ПІБ педагога, номінація

районний етап

обласний етап

 

 

3 балів;

5 балів

1

Залюбовський М.В., інформатика

3 б

 

 

всього

3

 

 

Загальний бал

3

 

 

8.      . Публікації педагогів у фахових виданнях оцінюється від «10» до «12» балів.

 

ПІБ педагога

Публікації педа-гогів у фахових видан-нях та збірках

Публікації педагогів в збірниках конференцій

Поповнення web-сторін-ки метод порталу з урахуванням дотрима-ння вимог щодо змісту, офо-рмлення, термінів виконання

Презентація роботи зак-ладу в пре-сі, показ сюжетів про школу  (згідно з наданою закладом інформацією про дату, час, тема-тику відео-сюжету

У разі надання відповідних відеоматеріа-лів

 

 

10 балів

12 балів

1-4 бали

«1» до «4-х» балів

бонусний бал

1

Данильченко Н.О.

 

 

 

 

2

Мациборка Л.Я.

 

 

 

 

3

 Ужва Н.І.

 

 

 

 

4

Аксьонов С.М.

 

 

16б

 

 

 

всього

 

 

 

 

 

 

Загальний бал

32

 

 

 

 

 

 

9.      Участь школи у Міжнародних, Всеукраїнських та обласних виставках, конкурсах

9.1.Обласний етап,  з коефіцієнтом пріоритетності 2;

Назва заходу

Участь 20 б

перемога

ІІІ місце 20х2= 40б.

ІІ місце 25X2 = 50 балів

І місце 30X2 = 60 балів

1

Конкурс методичних розробок уроків для ОСР

 

40

 

 

 

всього

 

 

 

 

 

Загальний бал

40

 

 

 

 

9.2.Всеукраїнський етап, з коефіцієнтами пріоритетності 3

Назва заходу

Участь 30

перемога

ІІІ місце 20X3=60 балів

ІІ місце25X3 = 75 балів

І місце 30X3 = 90балів

1

ІУ Конкурс на кращий веб-сайт навчального закладу

30

 

 

 

2

«Організація навчального середовища в 1 класах»

30

 

 

 

3

Огляд відеоматеріалів «Фізкультхвилинки в 1-4 класах»

30

 

 

 

 

всього

90

 

 

 

 

Загальний бал

90

 

 

 

 

9.3.міжнародний етапи – з коефіцієнтами пріоритетності 4

Назва заходу

Участь 40 балів

перемога

ІІІ місце 20X4 = 80балів

ІІ місце 25X4 = 100 балів

І місце 30X4 = 120балів

1

 

 

 

 

 

 

всього

 

 

 

 

 

Загальний бал

 

 

 

 

 

10.  Критерії оцінювання матеріально-методичної бази кабінетів, закладів (згідно з підсумковими наказами відділу освіти ):

 

 

ЗНЗ

Визнано найкращими

Відзначено високий рівень

Достатній рівень

Середній рівень

Потребує значного покращення

 

 

 12 балів

10-11 балів

7-9 балів

4-6 балів

1-3 бали

 

 

 

 

 

 

 

 

всього

 

 

 

 

 

 

Загальний бал

 

 

 

 

 

 

11.  За кожне скоєне учнями закладу правопорушення, кожен випадок травмування школярів, вихованців під час навчально-виховного процесу, небезпідставної скарги (звернення громадян) на діяльність закладу, приписів СЕС, міжрайонної прокуратури тощо, отримання керівником дисциплінарного стягнення закладу нараховуються «-2» бали.

 

Назва

 

скоєне учнями закладу правопорушення

випадок травмування школярів, вихованців під час навчально-виховного процесу

небезпідставної скарги (звернення громадян) на діяльність закладу

приписів СЕС

Приписів

прокуратури

отримання керівником дисциплінарного стягнення закладу

 

 

-2 бали

-2 бали

-2 бали

-2 бали

-2 бали

-2 бали

 

 

 

 

 

 

 

 

 

всього

 

 

 

-2бали

 

 

 

Загальний бал

 

 

 

-2бали

 

 

 

 

 

Розрахункова таблиця:

І.Організація навчально-виховного процесу: 1479____________________

 

ІІ. Підвищення ефективності управління, зміцнення виконавської дисципліни адміністрацій навчальних закладів:Сума всіх балів_______________________________

 

ІІІ. Зростання творчої активності педагогічних колективів: 792

 

Сумарний бал отриманий закладом складає :_______________

 

Директор школи :                                          Аксьонов С.М.

 

Виконавець заступник директора з НВР                  Чаленко Т.А.

(ПІП)

С П И С О К учнів, які зайняли призові місця в декількох олімпіадах (двох і більше)

Додаток 3

до наказу відділу освіти Томаківської районної державної адміністраціїї

14.01.2015 № 5-ОД

 

С П И С О К

учнів, які зайняли призові місця в декількох олімпіадах (двох і більше)

Зорянська ЗОШ І-ІІІст.

1.Єгоров Іван, 11 клас – I астрономія

ІІ екологія

2. Строган Антон, 8 клас – I математика

ІI фізика

3. Третякова Єлизавета, 8 клас - ІІІ біологія

ІІІ українська мова і література

4.Мєдвєдєва Дар’я, 10 клас - ІІ біологія

ІІ українська мова і література

5.Пашков Тимофій, 11 клас - І географія

І біологія

Китайгородська ЗОШ І-ІІІст.

1.Недашковська Маргарита, 11 клас - I історія

І нім.мова

ІІІ українська мова і література

ІІ біологія

2.Алєксєєнко Валентина, 8 клас - ІІІ історія

ІІ українська мова і література

3.Гармаш Катерина, 10 клас - І українська мова і література

ІІ географія

Томаківська ЗОШ І-ІІІ ст.№2

1. Кокітко Валерія, 10 клас - ІІ історія

І математика

ІІІ географія

2.Настич Тетяна, 10 клас - ІІІ українська мова і література

ІІІ біологія

 

Томаківська ЗОШ І-ІІІ ст.№1

1.Кіров Денис, 10 клас - ІІІ математика

І фізика

І біологія

Добронадіївський НВК

1.Дьомін Єгор, 9 клас - ІІ географія

ІІІ історія

 

Настасівська ЗОШ І - ІІІ ст.

1. Селезньова Влада, 11 клас - IIІ математика

ІІ географія

Виводівська ЗОШ І - ІІІ ст.

1.Маслова Катерина, 11 клас - IІ українська мова і література

IІ історія

I математика

 

Чумаківська ЗОШ І - ІІІ ст.

1.Мисюра Надія, 8 клас – I історія

I фізика

2.Лисечко Сергій, 9 клас – І астрономія

І математика

3.Книш Альона, 11 клас - ІІІ інформатика

ІІІ історія

4.Фролова Софія, 8 клас - І українська мова і література

І біологія

 

Кисличуватська ЗОШ І-ІІІ ст.

1.Шостак Юлія, 10 клас - І історія

ІІ українська мова і література

ІІІ фізика

І географія

2.Маляренко Роман, 9 клас - ІІ біологія

ІІІ математика

 

Преображенська ЗОШ І - ІІІ ст.

1. Роєнко Олександр, 11 клас - IІ інформатика

IІІ фізика

 

Глухівський НВК

1.Біжко Катерина, 9 клас - ІІІ географія

ІІ українська мова і література

Михайлівська ЗОШ І-ІІ ст.

1.      Ібрагімова Уляна, 9 клас - І українська мова і література

ІІІ біологія

 

 

В.о.начальника відділу освіти

райдержадміністрації О.В.СТУЛІНА

Вчителі, які підготували двох і більше переможців районних олімпіад

Додаток 2

до наказу відділу освіти Томаківської районної державної адміністраціїї

14.01.2015 № 5-ОД

Вчителі, які підготували двох і більше переможців

районних олімпіад

Томаківська ЗОШ І-ІІІст.№2

 

1. Стельмах Л.І - історія

2. Мартинова В.В . - географія

3. Величко А.В. – українська мова і література

Зорянська ЗОШ І-ІІІст.

 

1.      Третяк О.В. - екологія, географія, біологія

2.      Мольцан В.І. – фізика, математика

3.      Трофімова О.В. – українська мова і література

 

Китайгородська ЗОШ І-ІІІст.

 

1.      Похиленко В.А. – географія, біологія

2.      Чічкань О.В. - історія

3.      Корнієнко О.Р. - українська мова і література

 

Чумаківська ЗОШ І-ІІІст.

 

1Біличенко Н.І. – історія

2. Заболотня О.В. – екологія, географія, біологія

3. Бубир О.О. – фізика, інформатика

Томаківська ЗОШ І-ІІІст.№1

 

1Дузенко Р.А. – математика

2. Муха Ю.В. – фізика, математика

3. Вовкобрун Л.М. – екологія, біологія

 

 

Кисличуватська ЗОШ І-ІІІ ст.

 

1. Погонець Є.М. – математика

2. Шмаглій О.М. – біологія, географія

 

Настасівська ЗОШ І-ІІІст.

 

1. Селезньова К.А. - біологія

 

 

Преображенська ЗОШ І-ІІІ ст.

 

1. Колісник П.І. – фізика

2. Залюбовський М.В. - інформатика

В.о.начальника відділу освіти

райдержадміністрації О.В.СТУЛІНА

 

Зведені дані про призові місця та кількість переможців за підсумками районних предметних олімпіад

Відділ освіти Томаківської районної

державної адміністрації

Дніпропетровської області 14.01.2015 № 5-ОД

Зведені дані про призові місця та кількість переможців за підсумками районних предметних олімпіад

Назва закладу

6 клас

7 клас

8 клас

9 клас

10 клас

11 клас

К-ть

уч-ків.

К-ть

переможців

І

ІІ

ІІІ

І

ІІ

ІІІ

І

ІІ

ІІІ

І

ІІ

ІІІ

І

ІІ

ІІІ

І

ІІ

ІІІ

   

1

Томаківська ЗОШ І-ІІІст №1

1

   

2

     

1

2

 

1

 

2

3

1

1

1

1

30

16

2

Томаківська ЗОШ І-ІІІст №2

 

1

   

1

 

1

     

2

 

1

1

3

 

1

1

35

12

3

Виводівська ЗОШ І-ІІІст.

                             

1

2

1

8

4

4

Вищетарасівська ЗОШ І-ІІІс

             

1

                 

1

12

2

5

Володимирівська ЗОШ І-ІІІ

                     

1

           

15

1

6

Добронадіївський НВК

                   

2

1

           

9

3

7

Зеленогайський НВК

                                   

11

-

8

Зорянська ЗОШ І-ІІІ ст.

 

1

   

1

1

2

1

2

 

1

   

2

 

4

1

 

29

15

9

Кисличуватська ЗОШ І-ІІІст

                 

1

1

1

2

1

2

     

22

8

10

Китайгородська ЗОШ І-ІІІст

     

1

1

   

1

2

1

 

1

1

1

 

2

1

1

13

13

11

Настасівська ЗОШ І-ІІІст.

                 

1

   

1

     

1

1

30

4

12

Преображенська ЗОШ І-ІІІс

         

1

             

1

 

1

 

1

11

4

13

Чумаківська ЗОШ І-ІІІст.

         

1

3

   

3

 

1

2

 

1

1

2

2

36

17

14

Глухівський НВК

   

1

             

1

1

           

11

3

15

Михайлівська ЗОШ І-ІІ ст.

                 

1

 

1

           

2

2

 

Всього

                                   

174

104

В.о.начальника відділу освіти О.В.СТУЛІНА

Список учасників обласних олімпіад

Додаток 6

до наказу відділу освіти Томаківської районної державної адміністраціїї

14.01.2015№ 5-ОД

 

 

Список учасників обласних олімпіад

 

Томаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

1.Фальчиян Катерина, 8 кл. - географія

2. Кокітко Валерія, 10 кл. - математика

Томаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

 

1. Кіров Денис, 10 кл. – хімія, біологія

2. Садоха Олександр, 7 кл. - математика

3. Кравець Поліна, 11 кл. –українська мова і література

4. Турчиненко Валерія, 10 кл. - екологія

5. Коваленко Тетяна, 10 кл. – англійська мова

Китайгордська ЗОШ І-ІІІ ступенів

 

1. Гармаш Катерина, 10 кл. - українська мова і література

2. Івахненко Анжела, 9 кл. - географія

3. Недашковська Маргарита, 11 кл. – історія, нім.мова

Зорянська ЗОШ І-ІІІступенів

 

1. Єгоров Іван, 11 кл. - астрономія

2. Пашков Тимофій, 10 кл. – хімія, географія, біологія

3. Строган Єгор, 8 кл. - математика

 

Чумаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

 

1. Лисечко Сергій, 9 кл. – математика, астрономія

2. Фролова Софія, 8 кл. - українська мова і література, хімія, біологія

3. Мисюра Надія, 8 кл. – фізика, історія

4. Погонець Ірина, 10 кл. – фізика

5. Патер Юлія, 11 кл. – фізика

6. Чайковська Аліна, 10 кл. - екологія

 

Кисличуватська ЗОШ І-ІІІ ст..

 

1.      Шостак Юлія, 10 кл. – українська мова і література, географія,

історія

Виводівська ЗОШ І-ІІІ ст.

1.      Маслова Катерина, 11 кл. – математика

Михайлівська ЗОШ І-ІІ ст.

1.      Ібрагімова Уляна, 9 кл. - українська мова і література

Преображенська ЗОШ І-ІІІ ст.

1.      Роєенко Олександр, 11 кл. – інформатика

В.о.начальника відділу освіти

райдержадміністрації О.В.СТУЛІНА

 

 

 

 

  Інформатизація Педагогічні кадри             Результативність освітньої діяльності  
Назва ЗНЗ Середня  наповнюваність класів Кількість учнів на один комп'ютер Кількість навчальних годин на тиждень Відсоток учителів зфаховою вищою освітою Відсоток вчителів. які працюють за здобутим фахом Ріень кваліфікаційної категорії вчителів Відсоток учителів вищої та першої категорії Відсоток учнів. які охоплені позашкільною освітою Відсоток фахових періодичних видань Кількість книг художньої літератури Відсоток годин варіативної частини робочого навчального плану Відсоток учнів. які навчаються у профільних класах Відсоток учнів дітей. охоплених гарячим харчуванням Результати ДПА Відсоток медалістів від загальної кількості випускників Відсоток учнів. які отримали свідоцтва з відзнакою Переможці та учасники олімпіад Коефіцієнт переможців олімпіад Коефіцієнт переможців МАН Переможці та учасники  турнірів Коефіцієнт перемог у районних турнірах Середній бал атестатів про повну загальну середню освіту Середній бал свідоцтв про базову загальну середню освіту Загальний бал
13 Чумаківська ЗОШ 13,6 10,7 8 89 100 2,8 67 87 100 102 43 100 83 57,5 0 0 51 8,1 0 0,38 5,3 7,4 7,1 40,99478
2 Томаківська ЗОШ № 2 21,6 10,1 23 84,5 92 2,8 91 79 70 18 100 100 99,2 48 11,11 13,63 51 2,4 0 0,7 0,73 8,9 7,9 40,67696
8 Зорянська ЗОШ 9,4 19,8 5 83 83 2,8 75 20 80 79,2 44 100 100 50 22 27 62 4 0 0,57 2,6 8,1 7,1 38,45957
7 Зеленогайський НВК 7,1 1 10 79 86 2,9 75 90 100 73 10 100 100 63 20 0 37 2 0 0,7 8 7,7 9,1 38,32609
9 Кисличуватська ЗОШ 10,9 9 8 100 86 4,2 62,3 85 46 60 63 100 75,2 52 21,4 0 59 1,32 0 0,214 12 8,6 6,8 37,8667
1 Томаківська ЗОШ № 1 22 14 25 93 95 3,4 50 34 40 16 73 100 60 85 13 6 63 6,7 0 0,8 6,2 8,5 12 35,93913
6 Добронадіївський НВК 9,7 6,5 15 75 100 2,4 0 73 82 171 0 100 100 36 0 0 29 2,5 0 0,7 2,5 7,7 0 35,34783
4 Вищетарасівська ЗОШ 17,5 22 12 92,8 89 3 89 50 62 46,7 48 100 42 47 0 0 44 0,57 0 0,9 7,4 6,95 6,8 34,24435
5 Володимирівська ЗОШ 14 17 8 82 91 2,5 41 56 48 97,4 23 100 100 50 0 0 36 1,5 0 0,6 3,8 7,2 6,4 34,14783
11 Китайгородська ЗОШ 8 8 8 100 80 3 100 45 50 5 80 80 80 35 20 0 20 4 0 0,35 0 8,1 6,1 32,19783
12 Преображенська ЗОШ 11 6 13 88,2 94 2,76 88,2 0 25 78,4 15 100 86,7 71 0 0 7 0,43 0 0,38 0,21 6,3 0 30,15565
3 Виводівська ЗОШ 7,3 8,2 12 86 86 3,1 47 0 66 95 0 100 71 40 0 14 9 1,7 0 0,5 1,5 8,25 7 28,85
10 Настасівська ЗОШ 18 9 5 94,7 94,7 2,7 63,2 2 27,3 53,4 77 13,4 84 42 7,7 4 0 1,5 0 0,6 1,9 8,4 6,6 26,83043
14 Глухівський  НВК 7 10 6 50 85 1,9 0 0 42 60 0 0 100 62 --- 25 7 1,14 --- 0,33 1 --- 8,25 25,92333
15 Михайлівська ЗОШ 5,2 5 7,5 99 100 2,9 73 0 30 19 0 0 100 0 --- 0 1 2 --- 0,32 0,6 --- 4,9 25,02333