codes qr



ВірусТотал



Украина онлайн

Пам’ятай про Крути




Гра "Сокіл" (Джура)

Деталі конкурсу на сайті "Колобок"

ЗВЕДЕНИЙ ПРОТОКОЛ

ІІ (обласного)  етапу Всеукраїнської дитячо-юнацькоївійськово-патріотичної гри „Сокіл” („Джура”)

 11-14 червня 2015 року (с. Орлівщина Новомосковського району, т/б „Самара”)

з/п

Рій (команда), заклад освіти, місто/район

 

Види конкурсних змагань

Впоряд

Рятівник

Стрільба

Лава на лаву

Відун

Ватра

Таборування

Добре діло

Смуга перешкод

Сума місць

Загальне місце команди

1

Степанівський НВК Криничанського району

23

15

21

ІІ

9

15

6

14

ІІІ

108

16

2

ЗНЗ №1 міста Новомосковська

10

11

5

4

7

ІІ

4

ІІІ

13

59

ІІІ

3

НВК № 6 „Перспектива”

міста Жовті Води

6

ІІ

ІІІ

І

6

І

12

16

12

59

ІІІ

4

СЗШ № 23

міста Дніпропетровська

ІІ

4

17

6

4

5

11

І

9

59

ІІІ

5

Новопавлівська СЗШ №1 Межівського району

20

ІІІ

9

4

5

11

9

11

8

80

9

6

Іларіонівська  СЗШ Синельниківського району

11

13

8

5

8

19

8

12

18

102

14

7

КНВК ЗШІ № 9 Інгулецького району міста Кривого Рогу

22

21

20

6

8

6

І

7

21

112

17

8

Василівська ЗОШ – інтернат Солонянського району

13

9

14

5

9

17

12

18

15

112

17

9

Красінська ЗОШ  Криворізького району

16

14

7

6

І

17

5

21

19

106

15

10

Іванівська СЗШ Петриківського району

15

17

12

6

ІІ

13

ІІІ

10

14

92

11

11

Олексіївська ЗОШ Нікопольського району

5

І

11

6

ІІІ

7

18

9

6

66

6

12

Зорянська ЗОШ П’ятихатського району

8

8

10

6

8

9

15

17

5

86

10

13

ЗОШ № 7 міста Тернівка

14

7

18

ІІІ

4

7

15

6

І

75

8

14

Ляшківська ЗОШ Царичанського району

9

20

І

5

7

14

9

19

10

94

12

15

 Привовчанська ЗОШ Павлоградського району

18

10

ІІ

6

ІІІ

10

20

15

16

100

13

16

Софіївська ЗОШ

Софіївського району

І

12

13

4

7

12

12

4

4

69

7

17

Брагинівська ЗОШ Петропавлівського району

ІІІ

5

6

5

4

ІІ

7

5

ІІ

39

І

18

СЗШ № 8

міста Дніпродзержинська

12

16

15

5

9

16

21

8

17

119

19

19

Преображенська ЗОШ Томаківського району

4

19

16

6

9

20

19

13

20

126

20

20

НВК № 99

міста Дніпропетровська

8

6

4

6

7

ІІ

ІІ

ІІ

7

44

ІІ

21

ЗОШ № 21 міста Нікополь

18

18

19

6

9

-

17

20

11

-(118)

21

Професійно-технічні навчальні заклади Дніпропетровської області

22

Регіональний центр професійно-технічної освіти м. Дніпропетровськ

І

ІІ

ІІ

ІІ

І

ІІІ

І

ІІ

І

15

І серед ПТНЗ

23

Центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів Апостолівського району

ІІІ

І

І

І

ІІІ

ІІ

ІІІ

І

ІІІ

18

ІІ серед ПТНЗ

24

Центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівництва та автотранспорту

м. Дніпродзержинська

ІІ

ІІІ

ІІІ

ІІІ

ІІ

І

ІІ

ІІІ

ІІ

21

ІІІ серед ПТНЗ

*Професійно-технічні навчальні заклади брали участь у змаганнях поза заліком. 

 

 

 

Головний суддя змагань                                                                                           П.П. СЛЄПЦОВ

 

Головний секретар змагань                                                                                      О.Р. ГОРБОНОС-АНДРОНОВА

Деталі  конкурсу на сайті "Колобок"


 

Слава Україні!  Героям Слава!

ЗВЕДЕНИЙ ПРОТОКОЛ

ІІ (обласного)  етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької

військово-патріотичної гри „Сокіл” („Джура”) 16-21 червня 2016 р.

Команда

Смуга перешкод

Впоряд

Рятівник

Стрільба

Лава на лаву

Відун

Ватра

Таборування

Добре діло

Теренова гра

Козацькі страви

Сума місць

Загальне місце команди

1

Рій „Сокіл” спеціалізованої багатопрофільної школи №23 з поглибленим вивченням англійської мови міста Дніпро

ІІІ

І

ІІ

15

6

5

І

ІІ

І

І

І

38

І

2

Рій „Козаки міста” середньої загальноосвітньої школи №20  ім. О.І. Стовби міста Кам’янського

19

15

21

4

І

19

17

18

9

18

5

146

16

3

Рій „Нащадки козацької слави” навчально-виховного комплексу №6 „Перспектива” міста Жовті Води

6

ІІ

9

7

6

8

І

ІІІ

ІІІ

7

ІІІ

55

ІІІ

4

Рій „Українські Атамани” загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №94 міста Кривий Ріг

8

4

14

10

5

23

20

7

17

13

7

128

13

5

Рій „Козацька варта” середньої загальноосвітньої школи №13 І-ІІІ ступенів міста Нікополя

18

20

4

21

6

ІІ

ІІІ

ІІ

16

19

11

122

9

6

Рій „Фенікс” загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №13 міста Павлограда

13

22

11

5

5

5

10

6

15

8

6

106

7

7

Рій „Cічовики” загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 міста Першотравенська

10

7

20

19

6

16

8

19

21

11

15

152

19

8

„Покоління патріотів” загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 міста Тернівка

14

23

13

18

6

22

5

23

23

5

23

175

22

9

Рій „Характерники” Верхньодніпровської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов Верхньодніпровського району

11

ІІІ

ІІІ

15

4

12

9

17

22

12

16

124

10

10

Рій „Славні козаки” Красінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Криворізького району

9

19

10

12

6

12

12

22

19

20

9

150

18

11

Рій „Молода січ” Затишнянської середньої загальноосвітньої школи Криничанського району

16

13

15

11

5

4

14

8

20

9

9

124

10

12

Рій „Козацька воля” Магдалинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Магдалинівського району

4

17

7

ІІ

4

10

13

8

8

ІІ

16

91

5

13

Рій „Шалені Джмілі” Межівської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Межівського району

22

11

22

22

6

19

16

12

11

14

8

163

21

14

Рій „Осавул Підкови” Піщанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новомосковського району

23

4

19

9

5

ІІІ

10

12

6

22

14

127

12

15

Рій імені Петра Калнишевського Покровської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Нікопольського району

5

4

17

6

5

7

6

8

ІІІ

6

4

71

4

16

Рій „Молода січ” Привовчанської загальноосвітньої школи Павлоградського району

ІІ

20

18

13

4

8

21

19

18

ІІІ

22

148

17

17

Рій „Браві козаченьки” Петриківської середньої загальноосвітньої школи з профільним виробничим навчанням Петриківського району

20

9

І

8

6

16

18

5

ІІІ

4

12

102

6

18

Рій „Корсунь” Брагинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Петропавлівського району

І

7

5

І

ІІ

12

6

І

ІІ

9

ІІ

48

ІІ

19

Рій „Патріот” Іларіонівської загальноосвітньої школи  Синельниківського району

21

11

8

17

ІІ

10

ІІ

14

7

16

21

129

14

20

Рій „Хортиця” Софіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Софіївського району

7

10

12

14

6

І

14

11

14

15

13

117

8

21

Рій „Чайка” Преображенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Томаківського району

17

13

16

ІІІ

5

16

4

16

13

17

19

139

15

22

Рій „Чорний Сокіл” Ляшківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Царичанського району

12

15

6

20

6

15

22

14

11

20

16

157

20

23

рій „Характерники ім. Івана Сірка” Новоселівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Широківського району

15

17

23

23

6

19

19

21

10

23

19

195

23

 

Головний суддя змагань Слєпцов П.П.                                                                                                 

 

Головний секретар змагань Горбонос-Андронова О.Р. 

Ютуб.png

Урочистий впоряд біля облдержадміністрації  на 13.57 хв.

ЗВЕДЕНИЙ ПРОТОКОЛ

ІІ (обласного)  етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької

військово-патріотичної гри „Сокіл” („Джура”) 14-19 червня 2017 р.

Назва рою, місто, район

Смуга перешкод

Впоряд

Перетя-гування линви

Рятівник

Відун

Лава на лаву

Стрільба

Сучасні військо-прикладні вправи

Ватра

Теренова гра

Табо-рування

Добре діло

Сума місць

Загальне місце команди

1

Рій «Фенікс» загальноосвітньої школи №9 міста Павлограда

20

ІІІ

6

І

9

ІІІ

ІІІ

ІІ

ІІ

17

ІІ

ІІІ

71

 І

2

Рій «Нащадки козацької слави» НВК №6 «Перспектива» міста Жовті Води

13

16

7

4

6

6

ІІ

4

І

ІІ

7

17

85

 ІІ

3

Рій «Хортиця» Софіївської опорної загальноосвітньої школи Софіївського району

І

10

5

15

9

5

І

17

9

9

9

10

100

 ІІІ

4

Рій «Воїни світла»середньої загальноосвітньої школи №6 міста Дніпро

4

І

6

6

30

6

10

20

І

9

1

7

101

4

5

Рій «Корсунь»» Брагинівської загальноосвітньої школи Петропавлівського  району

16

18

5

8

24

6

5

11

7

7

ІІІ

І

111

5

6

Рій «Укроп» середньої загальноосвіньої школи №2 міста  Новомосковська

12

17

7

5

ІІ

6

16

8

11

12

12

5

113

 6

7

Рій «Ратоборець» Дніпровської середньої загальноосвітньої багатопрофільної школи Верхньодніпровського району

ІІІ

6

І

17

4

6

12

І

23

І

16

29

119

 7

8

Рій «Козацька Вежа» середньої загальноосвітньої школи №4 міста  Тернівка

5

19

7

14

9

7

25

12

2

23

6

6

135

 8

9

Рій «Молода січ» гімназії №11 міста Кам’янське

10

19

4

ІІІ

4

4

8

13

19

28

4

21

137

 9

10

Рій «Характерники ім. Івана Сірка» Новолатівської середньої загальноосвітньої школи Широківського району

30

10

7

21

29

7

ІІІ

10

11

13

ІІІ

ІІІ

147

10 

11

Рій «Козацька чайка» преображенської загальноосвітньої школи Томаківського  району

7

ІІ

7

18

9

5

29

16

17

7

10

20

147

 10

12

Рій «Козацька варта» середньої загальноосвітньої школи №13 міста Нікополь

18

13

7

24

7

7

28

5

ІІІ

21

ІІІ

12

148

 12

13

Рій «Обухівська січ»  Обухівської загальноосвітньої школи №1 Дніпровського району

6

8

6

22

16

7

11

19

8

27

14

11

155

 13

14

Рій «Січ» загальноосвітньої школи №85  міста Кривий Ріг

14

8

ІІІ

11

8

5

14

23

28

23

8

15

160

14

15

Рій «Срібні орли» загальноосвітньої школи №5 міста Синельникове

23

22

7

9

15

7

22

6

І

26

10

13

161

 15

16

Рій «Патріот» Ілларіонівської середньої загальноосвітньої школи Синельниківського району

11

10

6

12

22

7

23

ІІІ

26

4

13

25

162

 16

17

Рій «Славні козаки» Красівського навально-виховного комплексу Криворізького району

9

23

7

7

16

7

20

24

17

19

9

8

166

 17

18

Рій «Патріоти України» Хутірського навчально-виховного комплексу Петриківського району

29

13

6

30

22

1

15

7

11

31

10

ІІ

177

 18

19

Рій «Осавул підкови» Піщанської загальноосвітньої школи Новомосковського району

19

23

7

20

9

6

17

30

16

ІІІ

І

26

178

 19

20

Рій «Шалені бомбарди» загальноосвітньої школи №4 міста Першотравенська

21

4

5

29

28

7

13

21

9

5

15

23

180

 20

21

Рій «Молода січ»» Межиріцького навчально-виховного комплексу  імені І.С.Обдули Павлоградського району

28

23

6

ІІ

27

5

19

9

20

14

12

16

181

21

22

Рій «Сокіл» Новопавлівської середньої загальноосвітньої школи №1 Межівського району

15

27

7

28

І

7

26

14

24

6

18

9

182

22

23

Рій «Козацька слава» Приміської загальноосвітньої школи  Нікопольського району

8

19

7

16

19

6

21

27

11

21

5

24

184

23

24

Рій «Козацька воля» Магадлинівської загальноосвітньої школи Магдалинівського району

17

13

7

31

16

7

7

26

20

11

17

14

186

24

25

Рій «Слобожанські соколи» Слобожанського навчально-виховного комплексу Слобожанської селищної ради

31

5

6

19

19

7

6

18

25

29

ІІІ

18

186

24

26

Рій «Молода січ» Затишнянської середньої загальноосвітньої школи Криничанського району

26

6

ІІ

23

19

7

9

29

22

19

ІІ

22

186

24

27

Рій «Орільські джури» Царичанської загальноосвітньої школи Царичанського району

25

26

5

25

ІІІ

6

18

31

11

25

11

31

217

 27

28

Рій «Чайка» Солонянської середньої загальноосвітньої школи №1 Солонянського району

22

30

7

10

25

7

30

28

31

15

10

19

234

 28

29

Рій «Юні патріоти» Чорнявщинської загальноосвітньої школи  Юр'ївського району

24

31

6

13

25

2

31

22

26

15

17

30

242

 29

30

Рій «Чайка» Апостолівська загальноосвітньої школи  № 3 Апостолівського  району

ІІ

28

7

26

31

6

24

15

29

30

19

28

245

 30

31

Рій «Орли» Орлівської загальноосвітньої школи Покровського  району

27

29

7

27

9

7

27

25

29

18

20

27

252

 31