codes qr



ВірусТотал



Украина онлайн

Пам’ятай про Крути




Курсова

 ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                                  Наказ відділу освіти

                                                                                    райдержадміністрації                                                                                                                                                                                         

                                                                                                        _____2017 № ___- К/ТР                                                                                                                                                                            

 

План-графік

підвищення кваліфікації керівних і педагогічних кадрів освіти району у

Дніпропетровському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти

 

10.01-20.01.

Галайда Т. В.       - Добронадіївський НВК,  вчителі початкових класів

Літуча Л. В.          - Михайлівська філія Томаківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» №1, вчителі

                                початкових класів

Євдокимова Л. А.- Вищетарасівська ЗОШ І-ІІІст., вчителі початкових класів

Панжинська А. І.- Добронадіївський НВК, вчителі математики, які додатково викладають

                                інформатику

Реут С. О.            - Вищетарасівська ЗОШ І-ІІІ ст.,  вчителі обслуговуючої праці

Коськіна О.В.     - Зеленогайський НВК, вчителі обслуговуючої праці

 

16.01.-20.01.

Корнієнко О. Р. - Китайгородська ЗОШ І-ІІІ ст. вчителі інформатики «Використання хмарних

                             середовищ MS Office-365 та нові можливості для навчання»

 

17.01

Горб І. С.           - Томаківська ЗОШ І-ІІІ ст..№2, тренінг «Психологічні аспекти соціалізації

                              особистості»

Стельмах Л.І.    - Томаківська ЗОШ І-ІІІ ст..№2, тренінг «Психологічні аспекти соціалізації

                              особистості»

Чічкань О. В.     - Китайгородська ЗОШ І-ІІІ ст., тренінг «Психологічні аспекти соціалізації

                              особистості»

19.01

Петровська М. В. - Виводівська ЗОШ І-ІІІ ст., «Формування життєвої компетентності

                                 особистості в умовах виховної системи навчального закладу»

Путря Н. О.        - Томаківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ» №1.,  «Учнівське самоврядуванн

                              як дієвий засіб виховання особистості»

 

23.01.-26.01

Бубир В. О. – Преображенська ЗОШ І-ІІІ ст., педпрацівники знз за програмою «Захисти себе

                               від ВІЛ»

Корнієнко О. Р. - Китайгородська ЗОШ І-ІІІ ст. вчителі інформатики «Використання хмарних

                             середовищ MS Office-365 та нові можливості для навчання»

Ліпінська О. С. - Володимирівська філія Томаківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» №1,

                              директорів

24.01.

Шевченко Т. Ю. - Томаківська ЗОШ І-ІІІ ст..№2, тренінг «Коучинг як новий метод співпраці

                               керівника з підлеглими»

Калашник Г. Д.  - Томаківський  НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» №1, тренінг  «Конструювання

                               уроку з інтерактивною дошкою в програмі Elite Panabord»

 

26.01

СинельникТ. А. - Томаківська ЗОШ І-ІІІ ст..№2, тренінг «Конструювання уроку з

                                інтерактивною дошкою в програмі Elite Panabord»

Баглай Ю. А.     - Чумаківська ЗОШ І-ІІІ ст., тренінг «Конструювання уроку з інтерактивною

                                дошкою в програмі Elite Panabord»

 

 

2

30.01.

Чаленко Т. А. - Преображенська ЗОШ І- ІІІ ст.,  «Ведення ділової документації у ЗНЗ

                           вчителя/керівника»

 

лютий (за окремим графіком)

Вищетарасівська ЗОШ І-ІІІ ст.,  проект «Наскрізна медіаосвіта». Інтерактивні методики під

                         час викладання медіаосвіти і медіаграмотності

 

30.01.-10.02

Бубир О. О.        -  Чумаківська ЗОШ І-ІІІ ст., вчителі математики

Данильченко К. Ю. - Володимирівська філія Томаківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» №1,

                                вчителі математики

 

30.01.-17.02

Розоненко Ю. О. - Зеленогайський НВК, вчителі російської мови,  літератури, зарубіжної

                                літератури

31.01.

Мажара С. П.  -  Володимирівська філія Томаківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» №1,

                            «Розвиток громадянських компетентностей» «Виховання громадянських

                            якостей у громадсько активних школах»

Кретініна С. З. – Кисличуватська філія Томаківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» №1,

                           «Розвиток громадянських компетентностей» «Виховання громадянських

                            якостей у громадсько активних школах»

 

01.02

Філій Л. А. - Вищетарасівська ЗОШ І-ІІІ ст., «Науково-методичний супровід освітньої

                     діяльності вчителя/керівника ЗНЗ»

 

06.02-10.02

Калашник Г. Д, - Томаківський  НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» №1, педагогічних працівників

                           загальноосвітніх  навчальних закладів за програмою «Методика викладання

                           курсів медіаосвітнього спрямування»

Баранець Т. І. – відділ освіти,  методисти

07.02

  Білинець С. О. - Володимирівська філія Томаківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» №1,

                            «Внутрішкільний контроль в навчальному закладі: нормативи та практика

                             роботи»

08.02 І етап

Ігнатченко Н. В. – Чумаківська ЗОШ І-ІІІ ст., «Психологічні аспекти соціалізації особистості»

Мисюра О. П. - Кисличуватська філія Томаківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» №1,

                               «Психологічні аспекти соціалізації особистості»

 

09.02

Мажара С. П. - Володимирівська філія Томаківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» №1,

                        «Формування життєвої компетентності особистості в умовах виховної системи

                         навчального закладу»

13.02 – 17.02

Булана Н.В. - Томаківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» №1, вчителі фізики 

Паршикова Т. І. -  Томаківська ЗОШ І-ІІІ ст. №2, керівники гуртків   «Формування творчої

                                особистості на основі духовної спадщини українського народу.

                                Петриківський розпис»

Магась А.В. – Центр творчості молоді, керівники гуртків «Формування творчої

                                особистості на основі духовної спадщини українського народу.

                                Петриківський розпис»

 

3

Фалій Л. А.  - Вищетарасівська ЗОШ І-ІІІ ст., заступники директорів

Апросяненко О. О. - Вищетарасівська ЗОШ І-ІІІ ст., шкільні бібліотекарі

 

14.02

Ігнатченко Н.В. – Чумаківська ЗОШ І-ІІІ ст., «Особливості створення наукових публікацій та

                                інформаційно-комунікаційний їх супровід»

 

15.02

Зямко Н. Х. – відділ освіти,  «Нормативно-правове забезпечення навчально-виховного

                               процесу у ЗНЗ»

Калашник Г. Д, - Томаківський  НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» №1, Google for

                             Education Youtube: Відеоблоги, он-лайн трансляції»

Утюж В. В. - Виводівська ЗОШ І-ІІІ ст., Google for  Education Youtube: Відеоблоги, он-лайн

                              трансляції»

16.02

Шевченко Т. Ю. - Томаківська ЗОШ І-ІІІ ст. №2, «Особливості створення наукових

                              публікацій та інформаційно-комунікаційний їх супровід»

 

20.02

Краснодемський Ю. Й.- Вищетарасівська ЗОШ І-ІІІ ст., «Фінансово-економічні проблеми

                               діяльності ЗНЗ в умовах децентралізації»

Сова Н. О. - Настасівська ЗОШ І-ІІІ ст., «Фінансово-економічні проблеми діяльності ЗНЗ

                               в умовах децентралізації»

 

20.02 – 24.02

Залюбовський М. В. - Преображенська ЗОШ І-ІІІ ст., вчителі інформатики, які готують учнів

                               до участі в олімпіадах з інформаційних технологій

 

22.02

Сергійчук О.С. - Чумаківська ЗОШ І-ІІІ ст., «Розвиток громадянських компетентностей»

                             «Роль освітнього лідера у становленні громадянського суспільства»

Петровська М. В. - Виводівська ЗОШ І-ІІІ ст., «Коучинг як новий метод співпраці керівника з

                              підлеглими»

Корнієнко О. Р. - Китайгородська ЗОШ І-ІІІ ст., директорів кращих сільських шкіл «Сільські

                              школи: сучасний погляд на інноваційну модель управління»  І етап

 

23.02

Соболь І. О. - Чумаківська ЗОШ І-ІІІ ст., «Технології профілактика буллінга (насилля) в

                             дитячому середовищі»

Величко А. В. -  Томаківська ЗОШ І-ІІІ ст. №2, «Технології профілактика буллінга (насилля) в

                             дитячому середовищі»

Шарий В. А. - Вищетарасівська ЗОШ І-ІІІ ст., «Технології профілактика буллінга (насилля) в

                            дитячому середовищі»

 

27.02 – 03.03

Приходько Н. Г. – Зеленогайський  НВК ,   вчителі української мови і літератури

Мажара С. П. – Володимирівська філія Томаківського  НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» №1, вчителі

                                   географії та основ економіки  

Мельничук Н. В. - Томаківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» №1, вчителі англійської мови

Бочкарьова О. Р.  -  Томаківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» №1, вчителі етики та основ

                                 християнської етики

Прищ Т. Г. – Добронадіївський НВК, вчителі етики та основ християнської етики

Куць А. А. - Китайгородська ЗОШ І-ІІІ ст., вчителі інформатики

 

27.02

4

Куліш Н. В. -  Виводівська ЗОШ І-ІІІ ст.,  «Нові управлінсько-освітні технології в ЗНЗ»

Аксьонов С. М.- Преображенська ЗОШ І-ІІІ ст., «Нові управлінсько-освітні технології в ЗНЗ»

 

28.02

Горб І. С. - Томаківська ЗОШ І-ІІІ ст..№2, тренінг «Психологічні аспекти соціалізації

                          особистості»

Стельмах Л.І.- Томаківська ЗОШ І-ІІІ ст..№2, тренінг «Психологічні аспекти соціалізації

                         особистості»

Чічкань О. В. - Китайгородська ЗОШ І-ІІІ ст., тренінг «Психологічні аспекти соціалізації

                          особистості»

01.03

Куліш Н. В. -  Виводівська ЗОШ І-ІІІ ст., «Соціальне розшарування та трансформація

                         освітніх інституцій»

Шевченко Т. Ю. - Томаківська ЗОШ І-ІІІ ст.№2, «Соціальне розшарування та трансформація

                        освітніх інституцій»

01.03. І етап

Ігнатченко Н. В. – Чумаківська ЗОШ І-ІІІ ст., «Психологічні аспекти соціалізації особистості»

Мисюра О. П. - Кисличуватська філія Томаківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» №1,

                            «Психологічні аспекти соціалізації особистості»

 

02.03

Ігнатченко Н. В. - Чумаківська ЗОШ І-ІІІ ст., «Освітній потенціал інфографіки як сучасного

                         способу візуалізації інформації»

 Сіянко А. В. - Вищетарасівська ЗОШ І-ІІІ ст.,  «Освітній потенціал інфографіки як сучасного

                          способу візуалізації інформації»

 

03.03

Баранець Т. І. – відділ освіти, «Нові управлінсько-освітні технології в знз в умовах

                        об’єднаних територіальних громад»

Корнієнко О. Р.- Китайгородська ЗОШ І-ІІІ ст., «Нові управлінсько-освітні технології в знз в

                           умовах об’єднаних територіальних громад»

 

13.03 – 24.03

Гуділіна Ю. В. - Вищетарасівська ЗОШ І-ІІІ ст.,  педагоги-організатори

Федак Н. М. -  Томаківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» №1, практичні психологи знз

Щербань П. М. – Преображенська ЗОШ І-ІІІ ст., вчителі історії, правознавства,

                             суспільствознавчих дисциплін

 

13.03 – 31.03

Грейцер І.М. - Томаківська ЗОШ І-ІІІ ст.№2, вчителі хімії, які одночасно викладають

                        біологію, екологію та природознавство

Салюк О.Є. -  Вищетарасівська ЗОШ І – ІІІ ст., вчителі фізичної куль-тури, які не мають

                        спеціальної фахової освіти

14.03

Фалій Л. А. - Вищетарасівська ЗОШ І-ІІІ ст.,  фахівці-координатори з питань моніторингу

                         якості освіти «Освітній моніторинг як сучасний механізм успішного

                         управління сільською школою»

 Топач Т. В. - Томаківська ЗОШ І-ІІІ ст.№2,  «Конструювання уроку з інтерактивною

                       дошкою в програмі Еlite Panaboard»

Соболь І. О. - Чумаківська ЗОШ І-ІІІ ст., «Конструювання уроку з інтерактивною дошкою

                       в програмі Еlite Panaboard»

16.03

Вітко І. І. - Томаківська ЗОШ І-ІІІ ст.№2,  «Конструювання уроку з інтерактивною дошкою

                       в програмі Еlite Panaboard»

 

5

20.03.-24.03

Мисюра О. П. – Кисличуватська філія Томаківського  НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» №1,

                          заступники директорів

21.03

Апросяненко О. О. - Вищетарасівська ЗОШ І-ІІІ ст.проект «Наскрізна медіаосвіта».  Сучасна

                        освіта вчителя для навчання основам медіаграмотності учнів початкової школи  

 

23.03 І етап

Федак Н. М. - Томаківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» №1, «Психологічна безпека в

                         освітньому закладі»

27.03 – 31.03

Бганка Н. В. - Китайгородська ЗОШ І-ІІІ ст., вчителі предмету «Основи здоров’я»

 

03.04 – 14.04

Коськіна О. В. - Зеленогайський НВК, заступники директорів з виховної роботи

                             загальноосвітніх навчальних закладів

Кисляченко Н. А. - Томаківська ЗОШ І-ІІІ ст.№2,   заступники директорів з виховної роботи

                            загальноосвітніх навчальних закладів

Вашкеба Л. І. - Томаківська ЗОШ І-ІІІ ст.№2,   фахівці української мови  і літератури, які

                           одночасно викладають російську мову і світову літературу

Ярмош Т. П. - Томаківська ЗОШ І-ІІІ ст. вчителі початкових класів

Шевченко С. А. - Томаківський «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» №1, вчителі початкових класів

Аксаріна О. П. - Виводівська ЗОШ І-ІІІ ст., вчителі початкових класів

 

28.03

Чаленко Т. А. – Преображенська ЗОШ І-ІІІ ст.,  «Внутрішкільний контроль в

                           навчальному закладі: нормативи та практика роботи»

 

29.03

 Філь Т. П. - Томаківський  НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» №1, «Нормативно-правове забезпечення

                             реформування освіти»

Корнієнко О. Р. - Китайгородська ЗОШ І-ІІІ ст., директорів  «Сільські школи: сучасний

                          погляд на інноваційну модель управління»  ІІ етап

 

30.03

Алєксєєва С. С. – Кисличуватська філія Томаківського  НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» №1,

                        «Формування навичок розвитку педагогічної творчості сучасного вчителя»

 

03.04-07.04

Гуділіна Ю. В. - Вищетарасівська ЗОШ І-ІІІ ст., педпрацівники за програмою «Методика

                             викладання курсів медіаосвітнього спрямування»

 

04.04

Топач Т. В. - Томаківська ЗОШ І-ІІІ ст.№2,    «Внутрішкільний контроль в навчальному

                        закладі: нормативи та практика роботи»

 

05.04

 Путря Н. О. - Томаківський  НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» №1, «Технології профілактика

                         буллінга (насилля) в дитячому середовищі»

Петровська М. В. - Виводівська ЗОШ І-ІІІ ст.,  «Технології профілактика буллінга (насилля) в

                         дитячому середовищі»

Біличенко Н.І. - Чумаківська ЗОШ І-ІІІ ст., «Технології профілактика буллінга

                        (насилля) в дитячому середовищі»

 

06.04

Балак А. О. - Томаківська ЗОШ І-ІІІ ст.№2,    «Уроки для сталого розвитку».

6

                            Вчителі початкових  класів (1-2 кл.)

Скрипник А. І. - Томаківський  НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» №1, «Уроки для

                            сталого розвитку». Вчителі початкових  класів (1-2 кл.)

 

11.04

Апросяненко О. О. - Вищетарасівська ЗОШ І-ІІІ ст.проект «Наскрізна медіаосвіта».  Мета,

                           головні завдання структура навчальної програми «Я у медіапросторі»

                                                                           

                                                                           12.04

Біличенко Н. І. -  Чумаківська ЗОШ І-ІІІ ст., «Розвиток громадянських компетентностей»

 

13.04

Гуразда О. Г. - Томаківська ЗОШ І-ІІІ ст. №2,    «Уроки для сталого розвитку».

                          Вчителі початкових  класів (1-2 кл.)

 

18.04 – 28.04

Коваленко Н. П. – Кисличуватська філія Томаківського  НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ»

                                 №1, вчителі української мови і  літератури

Пилипчинець О. С. – відділ освіти, вихователі (асистенти вчителів) класів з інклюзивним

                                навчання загальноосвітніх навчальних закладів

Біленко Л. М. - Томаківська ЗОШ І-ІІІ ст. №2,    вчителі математики

Ужва Н. І. - Преображенська ЗОШ І-ІІІ ст.,    вчителі математики

 

19.04

Олійник Я. С. - Китайгородська ЗОШ І-ІІІ ст.,  «Формування навичок розвитку педагогічної

                            творчості сучасного вчителя»

Корнієнко О. Р. - Китайгородська ЗОШ І-ІІІ ст.,   «Створення інтерактивних вправ в

                             рамках міжнародного проекту "Miksike"»

 

19.04

Кисляченко Н. А. - Томаківська ЗОШ І-ІІІ ст. №2, «Виховання активного громадянина –

                                  державотворця як важливе завдання сучасної освіти»

 

20.04

Величко А. В. - Томаківська ЗОШ І-ІІІ ст. №2,    педпрацівники ЗНЗ за программою

                           «Інтелект» «Інтелектуальні ігри як спосіб  розвитку інтелекту»

Стельмах Л. І. - Томаківська ЗОШ І-ІІІ ст. №2,    педпрацівники ЗНЗ за программою

                            «Інтелект» «Інтелектуальні ігри як спосіб розвитку інтелекту»

Біленко Л. М. - Томаківська ЗОШ І-ІІІ ст. №2,    педпрацівники ЗНЗ за програмою «Інтелект»

                            «Інтелектуальні ігри як спосіб розвитку інтелекту»

Чічкань О. В. - Китайгородська ЗОШ І-ІІІ ст., педпрацівники ЗНЗ за програмою «Інтелект»

                            «Інтелектуальні ігри як спосіб  розвитку інтелекту»

Сергійчук О.С. – Чумаківська ЗОШ І-ІІІ ст, «Навчальний кабінет ХХІ століття: від

                              інтерактивної дошки до мобільних пристроїв»

  Ігнатченко Н. В. – Чумаківська ЗОШ І-ІІІ ст., «Психологічні аспекти соціалізації особистості»

  Мисюра О. П. - Кисличуватська філія Томаківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» №1,

                               «Психологічні аспекти соціалізації особистості»

 

21.04

Величко А. В. - Томаківська ЗОШ І-ІІІ ст. №2, «Психологічне забезпечення професійного

                           зростання суб’єктів освітнього простору»

 Горб І. С. - Томаківська ЗОШ І-ІІІ ст. №2, «Психологічне забезпечення професійного

                           зростання суб’єктів освітнього простору»

Чаманова І. М. - Вищетарасівська ЗОШ І-ІІІ ст., «Психологічне забезпечення професійного

                           зростання суб’єктів освітнього простору»

7

24.04-28.04.

 Білинець С. О. – Кисличуватська філія Томаківського  НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ»

                                 №1, заступники директорів

 

27.04

Марченеко Л. Б – відділ освіти, «Диференціація шкільної освіти: соціальні та

                           культурні ризики»

Петровська М. В. - Виводівська ЗОШ І-ІІІ ст., «Диференціація шкільної освіти: соціальні

                           та культурні ризики» 

04.05

Паславський С. К. – відділ освіти, «Створення позитивного іміджу навчального закладу в

                           мережі Інтернет та його використання для просування на ринку освітніх

                           послуг

Корнієнко О. Р. - Китайгородська ЗОШ І-ІІІ ст., «Освітній потенціал інфографіки як

                        сучасного способу візуалізації інформації»

 

11.05

Олійник Я. С. - Китайгородська ЗОШ І-ІІІ ст., «Навчальний кабінет ХХІ століття: від

                         інтерактивної дошки до мобільних пристроїв»

Ігнатченко Н. В. - Чумаківська ЗОШ І-ІІІ ст., «Навчальний кабінет ХХІ століття: від

                        інтерактивної дошки до мобільних пристроїв»

 

15.05 – 26.05

Гузенко І. М. - Китайгородська ЗОШ І-ІІІ ст.,  педагоги-організатори

Кучугурна Н. О. – Добронадіївський НВК, педагоги-організатори

Мєдєнцова  А. М. -  Виводівська ЗОШ І-ІІІ ст.,  вчителі української мови і літератури

Дейнега-Ткачук К. В. - Томаківська ЗОШ І-ІІІ ст. №2, вчителі російської мови, літератури,

                         зарубіжної літератури, які одночасно викладають українську мову і літературу

Голота Т. М. – Кисличуватська філія Томаківського  НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» №1, вчителі

                            російської мови, літератури,  зарубіжної літератури, які одночасно

                            викладають українську мову і літературу

Квартюк М. А. – Михайлівська філія Томаківського  НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» №1, вчителі

                          початкових класів, які одночасно працюють в групах продовженого дня

Третяк Т. Ф. - Томаківська ЗОШ І-ІІІ ст. №2, вчителі початкових класів, які одночасно

                         працюють в групах продовженого дня

Ждан О. П. – Кисличуватська філія Томаківського  НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» №1, вчителі

                         початкових класів, які одночасно працюють в групах продовженого дня

Шрамко С. Л. – Володимирівська філія Томаківського  НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» №1,

                       вчителі початкових класів, які одночасно працюють в групах продовженого дня

Сахно Л. К. -  Виводівська ЗОШ І-ІІІ ст.,  вчителі біології, які додатково викладають

                        екологію та природознавство

Воронцова В. П. -  Вищетарасівська ЗОШ І-ІІІ ст.,  вчителі біології, які додатково

                        викладають екологію та природознавство

 

16.05

Апросяненко О. О. - Вищетарасівська ЗОШ І- ІІІ ст., проект «Наскрізна медіаосвіта».

                        Основні принципи орієнтування молодшого школяра в сучасному

                        медіапросторі

Міщенко Л. М. - відділ освіти, «Науково-методичний супровід освітньої діяльності

                         вчителя/керівника ЗНЗ»  

Ігнатченко Н. В. - Чумаківська ЗОШ І-ІІІ ст., «STEM-освіта: досвід та перспективи

                        впровадження у ЗНЗ»

17.05

Ігнатченко Н. В. - Чумаківська ЗОШ І-ІІІ ст., «Створення інтерактивних вправ в рамках

                        міжнародного проекту "Miksike"»

8

Мисюра О. П. – Кисличуватська філія Томаківського  НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» №1,

                      «Створення інтерактивних вправ в рамках міжнародного проекту "Miksike"»  

Калашник Г. Д. - Томаківського  НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» №1, «STEM-освіта: досвід та

                       перспективи впровадження у ЗНЗ»

 

22.05

Кулик  О. В.  - Томаківська ЗОШ І-ІІІ ст.№2, «Технології профілактики буллінгу (насилля) в

                         дитячому середовищі»

Аксаріна  О. П. - Виводівська ЗОШ І-ІІІ ст.,  «Технології профілактики буллінгу (насилля) в

                           дитячому середовищі»

23.05

Калашник В. А. - Томаківська ЗОШ І-ІІІ ст. №2, заступників директорів ЗНЗ та методистів

                        «Організація і супровід дослідно-експериментальної роботи у ЗНЗ»

 

25.05. ІІІ етап

Булана Н.В. - Томаківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» №1, вчителі фізики 

 

29.05 – 02.06

Мисюра О. П. – Кисличуватська філія Томаківського  НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» №1, вчителі

                            предмету «Основи здоров’я»

Коськіна О. В.- Зеленогайський НВК, вчителі предмету «Основи здоров’я»

 

29.05

 Краснодемський Ю. Й. - Вищетарасівська ЗОШ І- ІІІ ст., «Формування навичок ефективного

                            управління розвитком ЗНЗ сучасної школи в нових соціокультурних умовах»

Куліш Н. В. - Виводівська ЗОШ І- ІІІ ст., «Формування навичок ефективного управління

                            розвитком ЗНЗ сучасної школи в нових соціокультурних умовах»

 

30.05

Петровська М. В. - Виводівська ЗОШ І- ІІІ ст., «Внутрішкільний контроль в навчальному

                            закладі: нормативи та практика роботи»

Апросяненко О. О. - Вищетарасівська ЗОШ І-ІІІ ст., шкільні бібліотекарі, ІІІ етап

 

31.05

Топач Т. В. - Томаківська ЗОШ І-ІІІ ст. №2,  «Формування навичок розвитку педагогічної

                             творчості сучасного вчителя»  «Нові управлінсько-освітні технології в ЗНЗ»

Олійник Я. С. - Китайгородська ЗОШ І-ІІІ ст., «Google for Education Диск: інтеграція,

                             співроітництво та ефективний документообіг»

Ігнатченко Н. В. - Чумаківська ЗОШ І-ІІІ ст., «Google for Education Диск: інтеграція,

                             співроітництво та ефективний документообіг»

 

01.06

Сова Н. О. - Настасівська ЗОШ І-ІІІ ст.,  «Формування навичок розвитку педагогічної

                            творчості сучасного вчителя»  «Нові управлінсько-освітні технології в ЗНЗ»  

Шарий В. А. - Вищетарасівська ЗОШ І-ІІІ ст.,  «Google for Education Диск: інтеграція,

                           співробітництво та ефективний документообіг»

 

02.06

Паславський С. К. – відділ освіти, «Інспектування освітньої діяльності навчального закладу в

                         умовах об’єднаної територіальної громади»

Мажара С. П. – Володимирівська філія Томаківського  НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» №1, вчителі

                             географії та основ економіки

 

06.06

 

9

Аксьонов С. М. - Преображенська ЗОШ І-ІІІ ст.,   «Технологія моніторингу якості

                        освіти в системі «вчитель-учень»

 

6.06 – 16.06

Павленко Л. А. - Преображенська ЗОШ І-ІІІ ст., педагоги-організатори

 

6.06 – 16.06

Невмивака В. Д. - Зеленогайський НВК, вчителі української мови і літератури

Ковтун В. Л. - Зеленогайський НВК, вчителі початкових класів

Шевченко С. А. - Томаківський  НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» №1, вчителі початкових класів

Погонець Є. М. - Кисличуватська філія Томаківського  НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» №1,

                              вчителі математики

Паршикова Т. І. - Томаківська ЗОШ І-ІІІ ст. №2,  вчителі художньої культури,

                                образотворчого мистецтва та інтегрованого курсу «Мистецтво»

Євлаш Т. В. - Томаківський  НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» №1, вчителі обслуговуючої праці

 

07.06. ІІІ етап

Корнієнко О. Р. - Китайгородська ЗОШ І-ІІІ ст.,  «Сільські школи: сучасний погляд на

                               інноваційну модель управління»

Мельничук Н. В. - Томаківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» №1, вчителі англійської мови

Бочкарьова О. Р.  -  Томаківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» №1, вчителі етики та основ

                                 християнської етики

Прищ Т. Г. – Добронадіївський НВК, вчителі етики та основ християнської етики

Куць А. А. - Китайгородська ЗОШ І-ІІІ ст., вчителі інформатики

 

08.06

Зямко Н. Х. – відділ освіти,  «Науково-методичний супровід експериментального

                              впровадження  проекту «Електронна атестація»»

Ігнатченко Н. В. - Чумаківська ЗОШ І-ІІІ ст., «Методологія і методика організації та

                              проведення соціологічного дослідження в межах експериментального

                              навчального закладу з залученням інформаційних технологій

 

08.06. ІІІ етап

Приходько Н. Г. – Зеленогайський  НВК ,   вчителі української мови і літератури

 

12.06-16.06. 

Топач Т. В. - Томаківська ЗОШ І-ІІІ ст. №2,  заступники директорів

 

13.06

Алєксєєва С. С. - Кисличуватська філія Томаківського  НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» №1,

                          «Формування навичок ефективного управління розвитком ЗНЗ сучасної школи

                          в нових соціокультурних умовах»

 

15.06

Мисюра О. П.  - Кисличуватська філія Томаківського  НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» №1,

                        «Педагогічна рада: інтерактивні форми та методи проведення»

 

15.06 ІІ етап

Федак Н. М. - Томаківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» №1, «Психологічна безпека в

                         освітньому закладі»

19.06 – 23.06

Горб І. С. - Томаківська ЗОШ І-ІІІ ст. №2,  педагогічні працівники загальноосвітніх та

                     позашкільних навчальних закладів, які викладають курс «Психологія»

Шарий В. А. - Вищетарасівська ЗОШ І-ІІІ ст. , педагогічні працівники загальноосвітніх та

                          позашкільних навчальних закладів, які викладають курс «Психологія»

 

10

19.06 – 23.06

Грейцер І. М.  - Томаківська ЗОШ І-ІІІ ст. №2, вчителі предмету «Основи здоров’я»

 

20.06

Апросяненко О. О. - Вищетарасівська ЗОШ І-ІІІ ст., проект «Наскрізна медіаосвіта». 

                            Організація практичної діяльності учнів початкових класів на заняттях

                            з медіаграмотності.

Кретініна С. З. - Кисличуватська філія Томаківського  НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» №1,

                          «Виховання в сучасній школі: рефлексія, практика, проблеми, перспективи»

Дзядик Н. В. - Китайгородська ЗОШ І-ІІІ ст., «Виховання в сучасній школі: рефлексія,

                           практика, проблеми, перспективи»

Біличенко Н. І. - Чумаківська ЗОШ І-ІІІ ст.,  «Виховання в сучасній школі: рефлексія,

                           практика, проблеми, перспективи»

Мажара С. П. - Володимирівська філія Томаківського  НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» №1,

                          «Виховання в сучасній школі: рефлексія, практика, проблеми, перспективи»

 

21.06

Кисляченко Н. А. - Томаківська ЗОШ І-ІІІ ст. №2, «Google for Education Classroom:

                            Організація освітньої комунікації та дистанційного навчання»

 

22.06

Олійник Я. С. - Китайгородська ЗОШ І-ІІІ ст., «Google for Education Classroom: Організація

                              освітньої комунікації та дистанційного навчання»

Аксьонов С. М. - Преображенська ЗОШ І-ІІІ ст., «Google for Education Classroom: Організація

                            освітньої комунікації та дистанційного навчання»

 

27.06

Шевченко Т. Ю. - Томаківська ЗОШ І-ІІІ ст. №2,  «Ведення ділової документації у ЗНЗ

                             вчителя/керівника»

03.07 – 14.07

Коваленко Н. П.  - Кисличуватська філія Томаківського  НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» №1,

                             вчителі української мови і літератури

 

03.07 – 14.07

Тиндик В. М. – Добронадіївський НВК, вчителі географії та основ економіки 

Коськіна О. В. – Зеленогайський НВК, вчителі образотворчого  мистецтва і креслення

 

04.09 – 15.09

Кулібаба А. Р. - Томаківська ЗОШ І-ІІІ ст. №2,  соціальні педагоги

Величко А. В. - Томаківська ЗОШ І-ІІІ ст. №2,  фахівці української мови  і літератури, які

                           одночасно викладають російську мову і зарубіжну літературу.

Литвиненко Т. О.- Вищетарасівська ЗОШ І-ІІІ ст.,  фахівці української мови  і літератури, які

                          одночасно викладають російську мову і зарубіжну літературу

 

04.09 – 22.09

Пилипчинець Є Ю. - Кисличуватська філія Томаківського  НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» №1,

                       практичні психологи загальноосвітніх навчальних закладів (стаж роботи до 5 р)

 

07.09. ІV етап

Корнієнко О. Р.- Китайгородська ЗОШ І-ІІІ ст.,   директорів «Сільські школи: сучасний

                             погляд на інноваційну модель управління»

 

13.09

Апросяненко О. О. - Вищетарасівська ЗОШ І-ІІІ ст., проект «Наскрізна медіаосвіта».

11

                                Методичні засади педагогічного супроводу сімейного медіа виховання

 

14.09

Шевченко Т. Ю. - Томаківська ЗОШ І-ІІІ ст. №2,  «Фінансово-економічні проблеми

                               діяльності ЗНЗ в умовах децентралізації»

 

 18.09 – 22.09

Філь Т. П. - Томаківський  НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» №1, вчителі математики та керівники

                           методичних об’єднань вчителів математики  та творчих груп

Маляр Н. Ю. - Чумаківська  ЗОШ І-ІІІ ст., вчителі інформатики, які викладають інформатику

                          у 5-му класі

Реут С. О. - Вищетарасівська ЗОШ І-ІІІ ст., вчителі предмету «Основи здоров’я»

Третяк М. Ю. – Зеленогайський НВК, заступники директорів

 

19.09. ІІІ етап  

Ліпінська О. С. - Володимирівська філія Томаківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» №1,

                              директорів

21.09

Балак А. О. - Томаківська ЗОШ І-ІІІ ст. №2, «Уроки для сталого розвитку». Вчителі

                        початкових  класів (3-4 кл.)

Скрипник А. І. - Томаківський  НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» №1, «Уроки для сталого

                       розвитку». Вчителі початкових  класів (3-4 кл.)

 

25.09

 Олійник Я. С. - Китайгородська ЗОШ І-ІІІ ст.,   «Демократичне врядування у школі»

 

25.09 – 06.10

Плакуща В. П. - Томаківська ЗОШ І-ІІІ ст. №2, вчителі початкових класів

Бганка Т. А. - Михайлівська філія Томаківського  НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» №1,

                          вчителі початкових класів

Пилипчинець О. С. - Томаківський  НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» №1, вчителі класів з

                          інклюзивним навчанням загальноосвітніх навчальних закладів

Ткачук О. Л. - Томаківська ЗОШ І-ІІІ ст. №2,  вчителі математики

Голота Т. М. - Кисличуватська філія Томаківського  НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» №1,

                        вчителі художньої культури та інтегрованого курсу «Мистецтво»

 

26.09

Філь Т. П. - Томаківський  НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» №1, директор «Формування навичок ефективного управління розвитком ЗНЗ сучасної школи в нових соціокультурних умовах»

 

27.09

 Гузенко І. М. - Китайгородська ЗОШ І-ІІІ ст.,  «Технології профілактика буллінга (насилля) в

                          дитячому середовищі»

 Грейцер І. М. - Томаківська ЗОШ І-ІІІ ст. №2,  «Технології профілактика буллінга (насилля) в

                           дитячому середовищі»

 Вельченко Н. М. - Виводівська ЗОШ І-ІІІ ст.,  «Технології профілактика буллінга (насилля) в

                          дитячому середовищі»

 Кулібаба А. Р. - Томаківська ЗОШ І-ІІІ ст. №2,  «Технології профілактика буллінга (насилля)

                         в дитячому середовищі»

 Маляр Н. Ю. - Чумаківська ЗОШ І-ІІІ ст.,  «Технології профілактика буллінга (насилля) в

                           дитячому середовищі»

Сергійчук О.С. - Чумаківська ЗОШ І-ІІІ ст.,   «Нові управлінсько-освітні технології в ЗНЗ»

  Ігнатченко Н. В. – Чумаківська ЗОШ І-ІІІ ст., «Психологічні аспекти соціалізації особистості»

  Мисюра О. П. - Кисличуватська філія Томаківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» №1,

                               «Психологічні аспекти соціалізації особистості»

12

28.09

Зямко Н. Х. - відділ освіти, «Ведення ділової документації у ЗНЗ вчителя/керівника»

 

04.10

Баранець Т. І. - відділ освіти, «Ведення ділової документації у ЗНЗ вчителя/керівника»

 

09.10

Міщенко Л. М. - відділ освіти,  «Проектування діяльності як умова професійного зростання

                            педагога»

  Баранець Т. І. – відділ освіти,  методисти

 

09.10 – 13.10

Бойко О. В. - Томаківська ЗОШ І-ІІІ ст. №2,  керівники хореографічних колективів шкільних,

                           дошкільних та позашкільних навчальних закладів

 

10.10

Зімненко І. О. - Томаківський  НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» №1, «Організація і супровід

                            дослідно-експериментальної роботи у ЗНЗ»

 

11.10

Білинець С. О. - Володимирівська філія Томаківського  НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» №1,

                           «Внутрішкільний контроль в навчальному закладі: нормативи та практика

                            роботи»

12.10

Сергійчук О. С. - Чумаківська ЗОШ І-ІІІ ст.,, фінансово-економічні проблеми діяльності ЗНЗ в умовах децентралізації»

17.10

Калашник Г. Д.   - Томаківський  НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» №1,  «Нові управлінсько-

                           освітні технології в ЗНЗ»

 

17.10 – 27.10

Логвін О. О.  - Вищетарасівська ЗОШ І-ІІІ ст.,  вихователі груп продовженого дня

Давидова І. М. - Володимирівська філія Томаківського  НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» №1,

                        вихователі груп продовженого дня (стаж роботи до 5 років)

Драгун М. Г. – Добронадіївський НВК, вчителі предмету «Захист Вітчизни»

Мазай Ю. В. – Вищетарасівська ЗОШ І-ІІІ ст., , вчителі математики, які додатково

                         викладають інформатику

Баглай Ю. В. -  Чумаківська ЗОШ І-ІІІ ст., вчителі французької мови

 

18.10. ІІІ етап

Калашник Г. Д, - Томаківський  НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» №1, педагогічних працівників

                           загальноосвітніх  навчальних закладів за програмою «Методика викладання

                           курсів медіаосвітнього спрямування»

Фалій Л. А.  - Вищетарасівська ЗОШ І-ІІІ ст., заступники директорів

 

19.10

Олійник Я . С. – Китайгородська ЗОШ І-ІІІ ст., «Школа як життєвий світ підростаючої

                         генерації»

25.10. V етап

Ігнатченко Н. В. – Чумаківська ЗОШ І-ІІІ ст., «Психологічні аспекти соціалізації особистості»

Мисюра О. П. - Кисличуватська філія Томаківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» №1,

                               «Психологічні аспекти соціалізації особистості»

 

 26.10 ІІІ етап

Федак Н. М. - Томаківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» №1, «Психологічна безпека в

13

                             освітньому закладі»

 

 30.10 – 03.11

Дзядик Н. В. – Китайгородська ЗОШ І- ІІІ ст., вчителі російської мови, літератури,

                        зарубіжної літератури  

30.10 – 03.1

Науменко Т. В.  - Томаківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» №1, курси-тренінги для вчителів

                        предмету «Основи здоров’я»

 

31.10

Калашник Г. Д. - Томаківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» №1, «Внутрішкільний контроль в

                         навчальному закладі: нормативи та практика роботи»

Мисюра О. П. -  Кисличуватська філія Томаківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» №1,

                      «Внутрішкільний контроль в навчальному закладі: нормативи та практика

                      роботи»

02.11

Гузенко І. М. – Китайгородська ЗОШ І- ІІІ ст., «Учнівське самоврядування як дієвий засіб

                       виховання особистості»

Сіянко А. В. - Вищетарасівська ЗОШ І-ІІІ ст.,   «Створення позитивного іміджу навчального

                       закладу в мережі  Інтернет та його використання для просування на ринку

                       освітніх послуг (сайти, блоги, веб-сторінки)

 

03.11

Петровська М. В. - Виводівська ЗОШ І-ІІІ ст.,    «Ведення ділової документації у ЗНЗ

                         вчителя/керівника»

06.11 – 17.11

Величко А. В. - Томаківська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 А. В,   фахівці української мови  і літератури,

                          які одночасно викладають російську мову і світову літературу.

Шатіло Т. Й. - Преображенська ЗОШ І-ІІІ ст.,   вчителі початкових класів

 

06.11-10.11

Пилипчинець О. С., відділ освіти, методисти

 

09.11

Маляр Н. Ю. – Чумаківська ЗОШ І-ІІІ ст.,  «Уроки для сталого розвитку».

                          Класні керівники (5-7 кл.)

Соболь І. О. – Чумаківська ЗОШ І-ІІІ ст., «Уроки для сталого розвитку».

                         Класні керівники (5-7 кл.)

Бочкарьова О. Р. - Томаківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» №1,

                        «Уроки для сталого розвитку». Класні керівники (5-7 кл.)

Марковська  О. М. - Томаківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» №1,

                        «Уроки для сталого розвитку». Класні керівники (5-7 кл.)

 

13.11-17.11

Шевченко Т. Ю. - Томаківська ЗОШ І-ІІІ ст. №2, директори

 

14.11

Кулик О. В.  - Томаківська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 А. В, «Технології профілактики буллінгу

                       (насилля) в дитячому середовищі»

Люлька Л. М. - Виводівська ЗОШ І-ІІІ ст.,  «Технології профілактики буллінгу (насилля) в

                        дитячому середовищі»

  15.11  

 Мисюра О. П. – Кисличуватська філія Томаківського  НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» №1,

                          заступники директорів

Калашник Г. Д. - Томаківський  НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. –ДНЗ» №1,фахівці-координатори з

14

питань моніторингу якості освіти Кваліметричний підхід до управління   якістю  

                          навчально-виховним процесом в опорній школі

Фалій Л. А. - Вищетарасівська ЗОШ І-ІІІ ст., фахівці-координатори з питань моніторингу

 якості освіти Кваліметричний підхід до управління якістю навчально-

                         виховним процесом в опорній школі

 

22.11

Аксьонов С. М. - Преображенська ЗОШ І-ІІІ ст.,  «Внутрішкільний контроль в навчальному

                             закладі: нормативи та практика роботи»

Фалій Л. А. - Вищетарасівська ЗОШ І-ІІІ ст.,  «Внутрішкільний контроль в навчальному

                           закладі: нормативи та практика роботи»

Маляр Н. Ю. - Чумаківська  ЗОШ І-ІІІ ст., вчителі інформатики, які викладають інформатику

                          у 5-му класі  ІІІ етап

23.11

Шевченко Т. Ю. - Томаківська ЗОШ І-ІІІ ст. №2,  «Нормативно-правове забезпечення

                               реформування освіти»

27.11

Ліпінська О. С. -  Володимирівська філія Томаківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» №1,

                          «Формування навичок розвитку педагогічної творчості сучасного вчителя»

 

27.11 – 8.12

Логвін О. О. - Вищетарасівська ЗОШ І-ІІІ ст., вчителі початкових класів

Зімненко І. О. - Томаківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» №,  вчителі хімії

 

27.11 – 15.12

Яременко В. О. - Томаківська ЗОШ І-ІІІ ст. №2,  вчителі фізичної культури

 

28.11

Палець Н. В. - Томаківська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 А. В,  «Розвиток професійної ідентичності як

                          засіб фахового розвитку молодого вчителя»  

 Горб І. С. - Томаківська ЗОШ І-ІІІ ст. №2,  педагогічні працівники загальноосвітніх та

                     позашкільних навчальних закладів, які викладають курс «Психологія»

Шарий В. А. - Вищетарасівська ЗОШ І-ІІІ ст. , педагогічні працівники загальноосвітніх та

                    позашкільних навчальних закладів, які викладають курс «Психологія»

Корнієнко О. Р. - Китайгородська ЗОШ І-ІІІ ст., «Сільські школи: сучасний погляд на

                    інноваційну модель управління»  V етап

 

11.12 – 15.12

Чаленко Т. А. – Преображенська  ЗОШ І-ІІІ ст. фахівці-координатори з питань моніторингу

                            якості освіти «Науково-методичний і психологічний супровід моніторингу

                            якості освіти»

Гуділіна  Ю. В. - Вищетарасівська ЗОШ І-ІІІ ст.,  керівники краєзнавчих гуртків та вчителі

                            українознавства і народознавства

Хижняк І. В.  -  Томаківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ» №1, керівники краєзнавчих гуртків

                            та вчителі українознавства і народознавства

Утюж Н.П. - Виводівська ЗОШ І-ІІІ ст.,  «Створення безпечного освітнього середовища

                            (профілактика насильства та торгівлі дітьми)»

Горб І. С. - Томаківська ЗОШ І-ІІІ ст. №2,  «Створення безпечного освітнього середовища

                          (профілактика насильства та торгівлі дітьми)»

Кулібаба А. Р. - Томаківська ЗОШ І-ІІІ ст. №2,  «Створення безпечного освітнього

                            середовища (профілактика насильства та торгівлі дітьми)»

Литовченко В. О. - Вищетарасівська ЗОШ І-ІІІ ст.,   «Впровадження виховної роботи з

                            питань протидії торгівлі людьми «Особиста гідність, Безпека життя.

                           Громадянська  позиція»

 Кисляченко Н. А. - Томаківська ЗОШ І-ІІІ ст. №2,  «Впровадження виховної роботи з питань

15

                      протидії торгівлі людьми «Особиста гідність, Безпека життя. Громадянська

                      позиція»

Вашкеба Л. І. - Томаківська ЗОШ І-ІІІ ст. №2,   «Впровадження виховної роботи з питань

                    протидії торгівлі людьми «Особиста гідність, Безпека життя. Громадянська

                    позиція»

 Хижняк І. В. – Томаківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. –ДНЗ» №1,  «Впровадження виховної

                   роботи з питань протидії торгівлі людьми «Особиста гідність, Безпека життя.

                    Громадянська позиція»

 Мажара С. П. – Володимирівська філія Томаківського  НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» №1,

                  «Впровадження виховної роботи з питань протидії торгівлі людьми «Особиста

                   гідність, Безпека життя. Громадянська позиція

 

11.12 – 22.12

Реут С. О. - Вищетарасівська ЗОШ І-ІІІ ст.,  вихователі груп продовженого дня

Литвиненко Т. О. - Вищетарасівська ЗОШ І-ІІІ ст.,  вихователі груп продовженого дня

Нєчаєва І. П. - Володимирівська філія Томаківського  НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. –ДНЗ» №1,

                          практичні психологи знз  (стаж роботи більше 5 р)

Паславська Л. О. - Кисличуватська філія Томаківського  НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. –ДНЗ» №1,

                         вчителі, які викладають англійську мову в початковій школі

Мартинюк Ю. В. -  Томаківський  НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. –ДНЗ» №1,вчителі початкових класів

Маляр Н. Ю. – Чумаківська ЗОШ І-ІІІ ст., вчителі історії, правознавства, суспільствознавчих

                          дисциплін

12.12

 Мисюра О. П. - Кисличуватська філія Томаківського  НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. –ДНЗ» №1,

                           «Педагогічна рада: інтерактивні форми та методи проведення»

Чаленко Т. А. - Преображенська ЗОШ І-ІІІ ст., «Педагогічна рада: інтерактивні форми та

                         методи проведення» 

Гуділіна Ю. В. - Вищетарасівська ЗОШ І-ІІІ ст., педпрацівники за програмою «Методика

                             викладання курсів медіаосвітнього спрямування»

 

14.12

Гузенко І. М. - Китайгородська ЗОШ І-ІІІ ст.,  «Розвиток  ефективного управління виховною

                         позакласною роботою»

18.12 -22.12

Сафонова І. В. - Томаківська ЗОШ І-ІІІ ст.№2, курси-тренінги  за програмою «Дорослішай на

                             здоров’я»

20.12.

  Білинець С. О. – Кисличуватська філія Томаківського  НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ»

                                 №1, заступники директорів

Філь Т. П. - Томаківський  НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» №1, вчителі математики та керівники

                           методичних об’єднань вчителів математики  та творчих груп

 

28.12

Дзядик Н. В. – Китайгородська ЗОШ І- ІІІ ст., вчителі російської мови, літератури,

                        зарубіжної літератури  

 

 

 

          В. о. начальника відділу  освіти

          райдержадміністрації                                                      Н. Х. ЗЯМКО

 

                          

 

 

 

                                                                                                                                                                                                                                   

                  ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                                                                   Наказ відділу освіти

                                                                                                                   райдержадміністрації  

                                                                                                                    ______2017 № ___- к/тр                                                                                                                                                                            

            

 

План-графік підвищення кваліфікації  педагогічних

кадрів освіти на базі шкільних регіональних центрів

 

червень

вчителі початкових класів за программою      «Основи здоров’я»

 

        Курси для педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів за програмою «Intel® Навчання для майбутнього» «Проектна діяльність в інформаційно-освітньому середовищі ХХІ століття» (v.10.2)

 

06-18.02.

Томаківська ЗОШ І-ІІІ ст.№2,    тренер Кисляченко Н. А.

 

03-15.04

 Вищетарасівська ЗОШ,      тренер Литовчененко О.М.

 

11-23.09

Томаківський  НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №1, тренер Врубльовська Г. О.

 

30.03

«Науково-методичний супровід  модернізації неперервної освіти керівних кадрів»

(20 керівників)

 

               Курси для педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів на базі шкільних регіональних центрів за програмою «Соціальні сервіси Веб 2.0 у навчально-виховному процесі»

 

06-18.02

Томаківська ЗОШ І-ІІІ ст.№2,    тренер Ткачук О. О.

 

12-24.06

Зеленогайський НВК, тренер Розоненко Ю. О.

                            

 

  

В.О.Начальника  відділу освіти

райдержадміністрації                                                                     Н.Х.ЗЯМКО