codes qr



ВірусТотал



Украина онлайн

Пам’ятай про Крути




Предметні олімпіади

2016

Результати

участі у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2016 році

 

з/п

Назва школи

 

Кількість

учасників

2015-2016 н.р.

 

Всього призерів

І місце

ІІ місце

ІІІ місце

2015-16 н.р.

2014-15 н.р.

2013-14 н.р.

1

Томаківська ЗОШ І-ІІІ ст №1

37

10

9

6

25

16

16

2

Томаківська ЗОШ І-ІІІ ст №2

25

5

6

9

20

12

23

3

Виводівська ЗОШ І-ІІІ ст.

8

0

0

0

0

4

6

4

Вищетарасівська ЗОШ І-ІІІ ст.

26

1

1

6

8

2

14

5

Володимирівська ЗОШ І-ІІІ

22

2

1

3

6

1

17

6

Добронадіївський  НВК

5

0

1

2

3

3

5

7

Зеленогайський  НВК

15

0

1

2

3

-

1

8

Зорянський НВК

33

6

3

2

11

15

17

9

Кисличуватська ЗОШ І-ІІІ ст

25

3

6

5

14

8

8

10

Китайгородська ЗОШ І-ІІІ ст

8

5

4

6

15

13

14

11

Настасівська ЗОШ І-ІІ Іст.

31

0

7

4

11

4

19

12

Преображенська ЗОШ І-ІІІ ст.

23

2

2

2

6

4

9

13

Чумаківська ЗОШ І-ІІІ ст.

18

13

9

3

25

17

20

14

Глухівський НВК

5

1

0

0

1

3

2

15

Михайлівська ЗОШ І-ІІ ст.

0

0

0

0

0

2

3

 

2014

С П И С О К учнів, які зайняли призові місця в декількох олімпіадах (двох і більше)

Додаток 3

до наказу відділу освіти Томаківської районної державної адміністраціїї

14.01.2015 № 5-ОД

 

С П И С О К

учнів, які зайняли призові місця в декількох олімпіадах (двох і більше)

Зорянська ЗОШ І-ІІІст.

1.Єгоров Іван, 11 клас – I астрономія

ІІ екологія

2. Строган Антон, 8 клас – I математика

ІI фізика

3. Третякова Єлизавета, 8 клас - ІІІ біологія

ІІІ українська мова і література

4.Мєдвєдєва Дар’я, 10 клас - ІІ біологія

ІІ українська мова і література

5.Пашков Тимофій, 11 клас - І географія

І біологія

Китайгородська ЗОШ І-ІІІст.

1.Недашковська Маргарита, 11 клас - I історія

І нім.мова

ІІІ українська мова і література

ІІ біологія

2.Алєксєєнко Валентина, 8 клас - ІІІ історія

ІІ українська мова і література

3.Гармаш Катерина, 10 клас - І українська мова і література

ІІ географія

Томаківська ЗОШ І-ІІІ ст.№2

1. Кокітко Валерія, 10 клас - ІІ історія

І математика

ІІІ географія

2.Настич Тетяна, 10 клас - ІІІ українська мова і література

ІІІ біологія

 

Томаківська ЗОШ І-ІІІ ст.№1

1.Кіров Денис, 10 клас - ІІІ математика

І фізика

І біологія

Добронадіївський НВК

1.Дьомін Єгор, 9 клас - ІІ географія

ІІІ історія

 

Настасівська ЗОШ І - ІІІ ст.

1. Селезньова Влада, 11 клас - IIІ математика

ІІ географія

Виводівська ЗОШ І - ІІІ ст.

1.Маслова Катерина, 11 клас - IІ українська мова і література

IІ історія

I математика

 

Чумаківська ЗОШ І - ІІІ ст.

1.Мисюра Надія, 8 клас – I історія

I фізика

2.Лисечко Сергій, 9 клас – І астрономія

І математика

3.Книш Альона, 11 клас - ІІІ інформатика

ІІІ історія

4.Фролова Софія, 8 клас - І українська мова і література

І біологія

 

Кисличуватська ЗОШ І-ІІІ ст.

1.Шостак Юлія, 10 клас - І історія

ІІ українська мова і література

ІІІ фізика

І географія

2.Маляренко Роман, 9 клас - ІІ біологія

ІІІ математика

 

Преображенська ЗОШ І - ІІІ ст.

1. Роєнко Олександр, 11 клас - IІ інформатика

IІІ фізика

 

Глухівський НВК

1.Біжко Катерина, 9 клас - ІІІ географія

ІІ українська мова і література

Михайлівська ЗОШ І-ІІ ст.

1.      Ібрагімова Уляна, 9 клас - І українська мова і література

ІІІ біологія

 

 

В.о.начальника відділу освіти

райдержадміністрації О.В.СТУЛІНА

Вчителі, які підготували двох і більше переможців районних олімпіад

Додаток 2

до наказу відділу освіти Томаківської районної державної адміністраціїї

14.01.2015 № 5-ОД

Вчителі, які підготували двох і більше переможців

районних олімпіад

Томаківська ЗОШ І-ІІІст.№2

 

1. Стельмах Л.І - історія

2. Мартинова В.В . - географія

3. Величко А.В. – українська мова і література

Зорянська ЗОШ І-ІІІст.

 

1.      Третяк О.В. - екологія, географія, біологія

2.      Мольцан В.І. – фізика, математика

3.      Трофімова О.В. – українська мова і література

 

Китайгородська ЗОШ І-ІІІст.

 

1.      Похиленко В.А. – географія, біологія

2.      Чічкань О.В. - історія

3.      Корнієнко О.Р. - українська мова і література

 

Чумаківська ЗОШ І-ІІІст.

 

1Біличенко Н.І. – історія

2. Заболотня О.В. – екологія, географія, біологія

3. Бубир О.О. – фізика, інформатика

Томаківська ЗОШ І-ІІІст.№1

 

1Дузенко Р.А. – математика

2. Муха Ю.В. – фізика, математика

3. Вовкобрун Л.М. – екологія, біологія

 

 

Кисличуватська ЗОШ І-ІІІ ст.

 

1. Погонець Є.М. – математика

2. Шмаглій О.М. – біологія, географія

 

Настасівська ЗОШ І-ІІІст.

 

1. Селезньова К.А. - біологія

 

 

Преображенська ЗОШ І-ІІІ ст.

 

1. Колісник П.І. – фізика

2. Залюбовський М.В. - інформатика

В.о.начальника відділу освіти

райдержадміністрації О.В.СТУЛІНА

Відділ освіти Томаківської районної

державної адміністрації

Дніпропетровської області 14.01.2015 № 5-ОД

Зведені дані про призові місця та кількість переможців за підсумками районних предметних олімпіад

Назва закладу

6 клас

7 клас

8 клас

9 клас

10 клас

11 клас

К-ть

уч-ків.

К-ть

переможців

І

ІІ

ІІІ

І

ІІ

ІІІ

І

ІІ

ІІІ

І

ІІ

ІІІ

І

ІІ

ІІІ

І

ІІ

ІІІ

   

1

Томаківська ЗОШ І-ІІІст №1

1

   

2

     

1

2

 

1

 

2

3

1

1

1

1

30

16

2

Томаківська ЗОШ І-ІІІст №2

 

1

   

1

 

1

     

2

 

1

1

3

 

1

1

35

12

3

Виводівська ЗОШ І-ІІІст.

                             

1

2

1

8

4

4

Вищетарасівська ЗОШ І-ІІІс

             

1

                 

1

12

2

5

Володимирівська ЗОШ І-ІІІ

                     

1

           

15

1

6

Добронадіївський НВК

                   

2

1

           

9

3

7

Зеленогайський НВК

                                   

11

-

8

Зорянська ЗОШ І-ІІІ ст.

 

1

   

1

1

2

1

2

 

1

   

2

 

4

1

 

29

15

9

Кисличуватська ЗОШ І-ІІІст

                 

1

1

1

2

1

2

     

22

8

10

Китайгородська ЗОШ І-ІІІст

     

1

1

   

1

2

1

 

1

1

1

 

2

1

1

13

13

11

Настасівська ЗОШ І-ІІІст.

                 

1

   

1

     

1

1

30

4

12

Преображенська ЗОШ І-ІІІс

         

1

             

1

 

1

 

1

11

4

13

Чумаківська ЗОШ І-ІІІст.

         

1

3

   

3

 

1

2

 

1

1

2

2

36

17

14

Глухівський НВК

   

1

             

1

1

           

11

3

15

Михайлівська ЗОШ І-ІІ ст.

                 

1

 

1

           

2

2

 

Всього

                                   

174

104

В.о.начальника відділу освіти О.В.СТУЛІНА

Список учасників обласних олімпіад

Додаток 6

до наказу відділу освіти Томаківської районної державної адміністраціїї

14.01.2015№ 5-ОД

 

 

Список учасників обласних олімпіад

 

Томаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

1.Фальчиян Катерина, 8 кл. - географія

2. Кокітко Валерія, 10 кл. - математика

Томаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

 

1. Кіров Денис, 10 кл. – хімія, біологія

2. Садоха Олександр, 7 кл. - математика

3. Кравець Поліна, 11 кл. –українська мова і література

4. Турчиненко Валерія, 10 кл. - екологія

5. Коваленко Тетяна, 10 кл. – англійська мова

Китайгордська ЗОШ І-ІІІ ступенів

 

1. Гармаш Катерина, 10 кл. - українська мова і література

2. Івахненко Анжела, 9 кл. - географія

3. Недашковська Маргарита, 11 кл. – історія, нім.мова

Зорянська ЗОШ І-ІІІступенів

 

1. Єгоров Іван, 11 кл. - астрономія

2. Пашков Тимофій, 10 кл. – хімія, географія, біологія

3. Строган Єгор, 8 кл. - математика

 

Чумаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

 

1. Лисечко Сергій, 9 кл. – математика, астрономія

2. Фролова Софія, 8 кл. - українська мова і література, хімія, біологія

3. Мисюра Надія, 8 кл. – фізика, історія

4. Погонець Ірина, 10 кл. – фізика

5. Патер Юлія, 11 кл. – фізика

6. Чайковська Аліна, 10 кл. - екологія

 

Кисличуватська ЗОШ І-ІІІ ст..

 

1.      Шостак Юлія, 10 кл. – українська мова і література, географія,

історія

Виводівська ЗОШ І-ІІІ ст.

1.      Маслова Катерина, 11 кл. – математика

Михайлівська ЗОШ І-ІІ ст.

1.      Ібрагімова Уляна, 9 кл. - українська мова і література

Преображенська ЗОШ І-ІІІ ст.

1.      Роєенко Олександр, 11 кл. – інформатика

В.о.начальника відділу освіти

райдержадміністрації О.В.СТУЛІНА

 

 

  Інформатизація Педагогічні кадри             Результативність освітньої діяльності  
Назва ЗНЗ Середня  наповнюваність класів Кількість учнів на один комп'ютер Кількість навчальних годин на тиждень Відсоток учителів зфаховою вищою освітою Відсоток вчителів. які працюють за здобутим фахом Ріень кваліфікаційної категорії вчителів Відсоток учителів вищої та першої категорії Відсоток учнів. які охоплені позашкільною освітою Відсоток фахових періодичних видань Кількість книг художньої літератури Відсоток годин варіативної частини робочого навчального плану Відсоток учнів. які навчаються у профільних класах Відсоток учнів дітей. охоплених гарячим харчуванням Результати ДПА Відсоток медалістів від загальної кількості випускників Відсоток учнів. які отримали свідоцтва з відзнакою Переможці та учасники олімпіад Коефіцієнт переможців олімпіад Коефіцієнт переможців МАН Переможці та учасники  турнірів Коефіцієнт перемог у районних турнірах Середній бал атестатів про повну загальну середню освіту Середній бал свідоцтв про базову загальну середню освіту Загальний бал
13 Чумаківська ЗОШ 13,6 10,7 8 89 100 2,8 67 87 100 102 43 100 83 57,5 0 0 51 8,1 0 0,38 5,3 7,4 7,1 40,99478
2 Томаківська ЗОШ № 2 21,6 10,1 23 84,5 92 2,8 91 79 70 18 100 100 99,2 48 11,11 13,63 51 2,4 0 0,7 0,73 8,9 7,9 40,67696
8 Зорянська ЗОШ 9,4 19,8 5 83 83 2,8 75 20 80 79,2 44 100 100 50 22 27 62 4 0 0,57 2,6 8,1 7,1 38,45957
7 Зеленогайський НВК 7,1 1 10 79 86 2,9 75 90 100 73 10 100 100 63 20 0 37 2 0 0,7 8 7,7 9,1 38,32609
9 Кисличуватська ЗОШ 10,9 9 8 100 86 4,2 62,3 85 46 60 63 100 75,2 52 21,4 0 59 1,32 0 0,214 12 8,6 6,8 37,8667
1 Томаківська ЗОШ № 1 22 14 25 93 95 3,4 50 34 40 16 73 100 60 85 13 6 63 6,7 0 0,8 6,2 8,5 12 35,93913
6 Добронадіївський НВК 9,7 6,5 15 75 100 2,4 0 73 82 171 0 100 100 36 0 0 29 2,5 0 0,7 2,5 7,7 0 35,34783
4 Вищетарасівська ЗОШ 17,5 22 12 92,8 89 3 89 50 62 46,7 48 100 42 47 0 0 44 0,57 0 0,9 7,4 6,95 6,8 34,24435
5 Володимирівська ЗОШ 14 17 8 82 91 2,5 41 56 48 97,4 23 100 100 50 0 0 36 1,5 0 0,6 3,8 7,2 6,4 34,14783
11 Китайгородська ЗОШ 8 8 8 100 80 3 100 45 50 5 80 80 80 35 20 0 20 4 0 0,35 0 8,1 6,1 32,19783
12 Преображенська ЗОШ 11 6 13 88,2 94 2,76 88,2 0 25 78,4 15 100 86,7 71 0 0 7 0,43 0 0,38 0,21 6,3 0 30,15565
3 Виводівська ЗОШ 7,3 8,2 12 86 86 3,1 47 0 66 95 0 100 71 40 0 14 9 1,7 0 0,5 1,5 8,25 7 28,85
10 Настасівська ЗОШ 18 9 5 94,7 94,7 2,7 63,2 2 27,3 53,4 77 13,4 84 42 7,7 4 0 1,5 0 0,6 1,9 8,4 6,6 26,83043
14 Глухівський  НВК 7 10 6 50 85 1,9 0 0 42 60 0 0 100 62 --- 25 7 1,14 --- 0,33 1 --- 8,25 25,92333
15 Михайлівська ЗОШ 5,2 5 7,5 99 100 2,9 73 0 30 19 0 0 100 0 --- 0 1 2 --- 0,32 0,6 --- 4,9 25,02333