codes qr



ВірусТотал



Украина онлайн

Пам’ятай про Крути




Предметні олімпіади

НАКАЗ

_14.11._2017                                 смт. Томаківка                      №133 /71 /286 - ОД

⌐                     ¬

Про підсумки II етапу

Всеукраїнської учнівської

олімпіади з географії

.....

Виходячи з вищезазначеного та на основі результатів роботи членів журі,

 

НАКАЗУЮ:

 

1.     Нагородити грамотою   переможців районної олімпіади з географії  за зайняте

 

І місце:   Баглая  Арсена, учня 8 класу  Китайгородської  ЗОШ І-ІІІ ст.;

              Мільчарек  Варвару, ученицю 9 класу   Глухівського НВК  «ЗОШ  І-ІІ ст. – ДНЗ»;

               Шило Валерію, ученицю 9 класу   Кисличуватської  філії  Томаківського НВК  «ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ» №1;

               Баглай Аліну, ученицю  10 класу Китайгородської  ЗОШ І-ІІІ ст.,

               Олійник  Ліну, ученицю  11 класу Китайгородської  ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІ місце: Ковальчука  Артема, учня 8 класу  Вищетарасівської  ЗОШ І – ІІІ ст. ;

              Матвієнка Владислава, учня 8 класу  Томаківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2;

               Ілюшик  Юлію, ученицю  9 класу  Китайгородської  ЗОШ І-ІІІ ст.;

               Сілкіну  Оксану, ученицю 10класу  Зорянського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ»;

               Бережну Аллу,  ученицю 10 класу Чумаківської   ЗОШ І-ІІІ ст.,

               Кирієнка  Дмитра, учня  11 класу  Зорянського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ» ;

ІІІ місце: Ніколаєнко Софію, ученицю 8 класу  Глухівського НВК «ЗОШ  І-ІІ ст. – ДНЗ»;

                Ужву Анну, ученицю  9 класу  Преображенської  ЗОШ  І-ІІІ ст.

                Семиголовську  Ілону, ученицю 10 класу  Вищетарасівської ЗОШ І-ІІІ ст.;

                Мисюру  Надію, ученицю 11  класу Чумаківської   ЗОШ І-ІІІ ст.

2.     Оголосити подяку вчителям, які підготували переможців:

Похиленку  В. А., вчителю Китайгородської  ЗОШ І-ІІІ ст.;

Заболотній О. В., вчителю Чумаківської   ЗОШ І-ІІІ ст.;

Третяк О. В., вчителю  Зорянського НВК «ЗОШ І- ІІІ  ст. - ДНЗ»;

Краснодемській Л. Ф.,  вчителю  Вищетарасівської  ЗОШ І-ІІІ ст.;

Луцевій А. О., вчителю Глухівського НВК «ЗОШ І-ІІ  ст. - ДНЗ»;

           Суліменко В.В.,  вчителю Томаківської  ЗОШ І-ІІІ ст. №2;

Шмаглій О.М., вчителю Кисличуватської  філії  Томаківського НВК  «ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ» №2;

Бубирю В. О., вчителю  Преображенської  ЗОШ І-ІІІ ст..

2016   2014   2013