codes qr



ВірусТотал



Украина онлайн

Пам’ятай про Крути



Олімпіади 2014

С П И С О К учнів, які зайняли призові місця в декількох олімпіадах (двох і більше)

Додаток 3

до наказу відділу освіти Томаківської районної державної адміністраціїї

14.01.2015 № 5-ОД

 

С П И С О К

учнів, які зайняли призові місця в декількох олімпіадах (двох і більше)

Зорянська ЗОШ І-ІІІст.

1.Єгоров Іван, 11 клас – I астрономія

ІІ екологія

2. Строган Антон, 8 клас – I математика

ІI фізика

3. Третякова Єлизавета, 8 клас - ІІІ біологія

ІІІ українська мова і література

4.Мєдвєдєва Дар’я, 10 клас - ІІ біологія

ІІ українська мова і література

5.Пашков Тимофій, 11 клас - І географія

І біологія

Китайгородська ЗОШ І-ІІІст.

1.Недашковська Маргарита, 11 клас - I історія

І нім.мова

ІІІ українська мова і література

ІІ біологія

2.Алєксєєнко Валентина, 8 клас - ІІІ історія

ІІ українська мова і література

3.Гармаш Катерина, 10 клас - І українська мова і література

ІІ географія

Томаківська ЗОШ І-ІІІ ст.№2

1. Кокітко Валерія, 10 клас - ІІ історія

І математика

ІІІ географія

2.Настич Тетяна, 10 клас - ІІІ українська мова і література

ІІІ біологія

 

Томаківська ЗОШ І-ІІІ ст.№1

1.Кіров Денис, 10 клас - ІІІ математика

І фізика

І біологія

Добронадіївський НВК

1.Дьомін Єгор, 9 клас - ІІ географія

ІІІ історія

 

Настасівська ЗОШ І - ІІІ ст.

1. Селезньова Влада, 11 клас - IIІ математика

ІІ географія

Виводівська ЗОШ І - ІІІ ст.

1.Маслова Катерина, 11 клас - IІ українська мова і література

IІ історія

I математика

 

Чумаківська ЗОШ І - ІІІ ст.

1.Мисюра Надія, 8 клас – I історія

I фізика

2.Лисечко Сергій, 9 клас – І астрономія

І математика

3.Книш Альона, 11 клас - ІІІ інформатика

ІІІ історія

4.Фролова Софія, 8 клас - І українська мова і література

І біологія

 

Кисличуватська ЗОШ І-ІІІ ст.

1.Шостак Юлія, 10 клас - І історія

ІІ українська мова і література

ІІІ фізика

І географія

2.Маляренко Роман, 9 клас - ІІ біологія

ІІІ математика

 

Преображенська ЗОШ І - ІІІ ст.

1. Роєнко Олександр, 11 клас - IІ інформатика

IІІ фізика

 

Глухівський НВК

1.Біжко Катерина, 9 клас - ІІІ географія

ІІ українська мова і література

Михайлівська ЗОШ І-ІІ ст.

1.      Ібрагімова Уляна, 9 клас - І українська мова і література

ІІІ біологія

 

 

В.о.начальника відділу освіти

райдержадміністрації О.В.СТУЛІНА

Вчителі, які підготували двох і більше переможців районних олімпіад

Додаток 2

до наказу відділу освіти Томаківської районної державної адміністраціїї

14.01.2015 № 5-ОД

Вчителі, які підготували двох і більше переможців

районних олімпіад

Томаківська ЗОШ І-ІІІст.№2

 

1. Стельмах Л.І - історія

2. Мартинова В.В . - географія

3. Величко А.В. – українська мова і література

Зорянська ЗОШ І-ІІІст.

 

1.      Третяк О.В. - екологія, географія, біологія

2.      Мольцан В.І. – фізика, математика

3.      Трофімова О.В. – українська мова і література

 

Китайгородська ЗОШ І-ІІІст.

 

1.      Похиленко В.А. – географія, біологія

2.      Чічкань О.В. - історія

3.      Корнієнко О.Р. - українська мова і література

 

Чумаківська ЗОШ І-ІІІст.

 

1Біличенко Н.І. – історія

2. Заболотня О.В. – екологія, географія, біологія

3. Бубир О.О. – фізика, інформатика

Томаківська ЗОШ І-ІІІст.№1

 

1Дузенко Р.А. – математика

2. Муха Ю.В. – фізика, математика

3. Вовкобрун Л.М. – екологія, біологія

 

 

Кисличуватська ЗОШ І-ІІІ ст.

 

1. Погонець Є.М. – математика

2. Шмаглій О.М. – біологія, географія

 

Настасівська ЗОШ І-ІІІст.

 

1. Селезньова К.А. - біологія

 

 

Преображенська ЗОШ І-ІІІ ст.

 

1. Колісник П.І. – фізика

2. Залюбовський М.В. - інформатика

В.о.начальника відділу освіти

райдержадміністрації О.В.СТУЛІНА

Відділ освіти Томаківської районної

державної адміністрації

Дніпропетровської області 14.01.2015 № 5-ОД

Зведені дані про призові місця та кількість переможців за підсумками районних предметних олімпіад

Назва закладу

6 клас

7 клас

8 клас

9 клас

10 клас

11 клас

К-ть

уч-ків.

К-ть

переможців

І

ІІ

ІІІ

І

ІІ

ІІІ

І

ІІ

ІІІ

І

ІІ

ІІІ

І

ІІ

ІІІ

І

ІІ

ІІІ

   

1

Томаківська ЗОШ І-ІІІст №1

1

   

2

     

1

2

 

1

 

2

3

1

1

1

1

30

16

2

Томаківська ЗОШ І-ІІІст №2

 

1

   

1

 

1

     

2

 

1

1

3

 

1

1

35

12

3

Виводівська ЗОШ І-ІІІст.

                             

1

2

1

8

4

4

Вищетарасівська ЗОШ І-ІІІс

             

1

                 

1

12

2

5

Володимирівська ЗОШ І-ІІІ

                     

1

           

15

1

6

Добронадіївський НВК

                   

2

1

           

9

3

7

Зеленогайський НВК

                                   

11

-

8

Зорянська ЗОШ І-ІІІ ст.

 

1

   

1

1

2

1

2

 

1

   

2

 

4

1

 

29

15

9

Кисличуватська ЗОШ І-ІІІст

                 

1

1

1

2

1

2

     

22

8

10

Китайгородська ЗОШ І-ІІІст

     

1

1

   

1

2

1

 

1

1

1

 

2

1

1

13

13

11

Настасівська ЗОШ І-ІІІст.

                 

1

   

1

     

1

1

30

4

12

Преображенська ЗОШ І-ІІІс

         

1

             

1

 

1

 

1

11

4

13

Чумаківська ЗОШ І-ІІІст.

         

1

3

   

3

 

1

2

 

1

1

2

2

36

17

14

Глухівський НВК

   

1

             

1

1

           

11

3

15

Михайлівська ЗОШ І-ІІ ст.

                 

1

 

1

           

2

2

 

Всього

                                   

174

104

В.о.начальника відділу освіти О.В.СТУЛІНА

Список учасників обласних олімпіад

Додаток 6

до наказу відділу освіти Томаківської районної державної адміністраціїї

14.01.2015№ 5-ОД

 

 

Список учасників обласних олімпіад

 

Томаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

1.Фальчиян Катерина, 8 кл. - географія

2. Кокітко Валерія, 10 кл. - математика

Томаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

 

1. Кіров Денис, 10 кл. – хімія, біологія

2. Садоха Олександр, 7 кл. - математика

3. Кравець Поліна, 11 кл. –українська мова і література

4. Турчиненко Валерія, 10 кл. - екологія

5. Коваленко Тетяна, 10 кл. – англійська мова

Китайгордська ЗОШ І-ІІІ ступенів

 

1. Гармаш Катерина, 10 кл. - українська мова і література

2. Івахненко Анжела, 9 кл. - географія

3. Недашковська Маргарита, 11 кл. – історія, нім.мова

Зорянська ЗОШ І-ІІІступенів

 

1. Єгоров Іван, 11 кл. - астрономія

2. Пашков Тимофій, 10 кл. – хімія, географія, біологія

3. Строган Єгор, 8 кл. - математика

 

Чумаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

 

1. Лисечко Сергій, 9 кл. – математика, астрономія

2. Фролова Софія, 8 кл. - українська мова і література, хімія, біологія

3. Мисюра Надія, 8 кл. – фізика, історія

4. Погонець Ірина, 10 кл. – фізика

5. Патер Юлія, 11 кл. – фізика

6. Чайковська Аліна, 10 кл. - екологія

 

Кисличуватська ЗОШ І-ІІІ ст..

 

1.      Шостак Юлія, 10 кл. – українська мова і література, географія,

історія

Виводівська ЗОШ І-ІІІ ст.

1.      Маслова Катерина, 11 кл. – математика

Михайлівська ЗОШ І-ІІ ст.

1.      Ібрагімова Уляна, 9 кл. - українська мова і література

Преображенська ЗОШ І-ІІІ ст.

1.      Роєенко Олександр, 11 кл. – інформатика

В.о.начальника відділу освіти

райдержадміністрації О.В.СТУЛІНА