ВУЗ ШАГ

«Методичний портал»








Украина онлайн

Пам’ятай про Крути





Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта. codes qr

Гра "Сокіл" (Джура)

Деталі конкурсу на сайті "Колобок"

ЗВЕДЕНИЙ ПРОТОКОЛ

ІІ (обласного)  етапу Всеукраїнської дитячо-юнацькоївійськово-патріотичної гри „Сокіл” („Джура”)

 11-14 червня 2015 року (с. Орлівщина Новомосковського району, т/б „Самара”)

з/п

Рій (команда), заклад освіти, місто/район

 

Види конкурсних змагань

Впоряд

Рятівник

Стрільба

Лава на лаву

Відун

Ватра

Таборування

Добре діло

Смуга перешкод

Сума місць

Загальне місце команди

1

Степанівський НВК Криничанського району

23

15

21

ІІ

9

15

6

14

ІІІ

108

16

2

ЗНЗ №1 міста Новомосковська

10

11

5

4

7

ІІ

4

ІІІ

13

59

ІІІ

3

НВК № 6 „Перспектива”

міста Жовті Води

6

ІІ

ІІІ

І

6

І

12

16

12

59

ІІІ

4

СЗШ № 23

міста Дніпропетровська

ІІ

4

17

6

4

5

11

І

9

59

ІІІ

5

Новопавлівська СЗШ №1 Межівського району

20

ІІІ

9

4

5

11

9

11

8

80

9

6

Іларіонівська  СЗШ Синельниківського району

11

13

8

5

8

19

8

12

18

102

14

7

КНВК ЗШІ № 9 Інгулецького району міста Кривого Рогу

22

21

20

6

8

6

І

7

21

112

17

8

Василівська ЗОШ – інтернат Солонянського району

13

9

14

5

9

17

12

18

15

112

17

9

Красінська ЗОШ  Криворізького району

16

14

7

6

І

17

5

21

19

106

15

10

Іванівська СЗШ Петриківського району

15

17

12

6

ІІ

13

ІІІ

10

14

92

11

11

Олексіївська ЗОШ Нікопольського району

5

І

11

6

ІІІ

7

18

9

6

66

6

12

Зорянська ЗОШ П’ятихатського району

8

8

10

6

8

9

15

17

5

86

10

13

ЗОШ № 7 міста Тернівка

14

7

18

ІІІ

4

7

15

6

І

75

8

14

Ляшківська ЗОШ Царичанського району

9

20

І

5

7

14

9

19

10

94

12

15

 Привовчанська ЗОШ Павлоградського району

18

10

ІІ

6

ІІІ

10

20

15

16

100

13

16

Софіївська ЗОШ

Софіївського району

І

12

13

4

7

12

12

4

4

69

7

17

Брагинівська ЗОШ Петропавлівського району

ІІІ

5

6

5

4

ІІ

7

5

ІІ

39

І

18

СЗШ № 8

міста Дніпродзержинська

12

16

15

5

9

16

21

8

17

119

19

19

Преображенська ЗОШ Томаківського району

4

19

16

6

9

20

19

13

20

126

20

20

НВК № 99

міста Дніпропетровська

8

6

4

6

7

ІІ

ІІ

ІІ

7

44

ІІ

21

ЗОШ № 21 міста Нікополь

18

18

19

6

9

-

17

20

11

-(118)

21

Професійно-технічні навчальні заклади Дніпропетровської області

22

Регіональний центр професійно-технічної освіти м. Дніпропетровськ

І

ІІ

ІІ

ІІ

І

ІІІ

І

ІІ

І

15

І серед ПТНЗ

23

Центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів Апостолівського району

ІІІ

І

І

І

ІІІ

ІІ

ІІІ

І

ІІІ

18

ІІ серед ПТНЗ

24

Центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівництва та автотранспорту

м. Дніпродзержинська

ІІ

ІІІ

ІІІ

ІІІ

ІІ

І

ІІ

ІІІ

ІІ

21

ІІІ серед ПТНЗ

*Професійно-технічні навчальні заклади брали участь у змаганнях поза заліком. 

 

 

 

Головний суддя змагань                                                                                           П.П. СЛЄПЦОВ

 

Головний секретар змагань                                                                                      О.Р. ГОРБОНОС-АНДРОНОВА

Деталі  конкурсу на сайті "Колобок"


 

Слава Україні!  Героям Слава!

ЗВЕДЕНИЙ ПРОТОКОЛ

ІІ (обласного)  етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької

військово-патріотичної гри „Сокіл” („Джура”) 16-21 червня 2016 р.

Команда

Смуга перешкод

Впоряд

Рятівник

Стрільба

Лава на лаву

Відун

Ватра

Таборування

Добре діло

Теренова гра

Козацькі страви

Сума місць

Загальне місце команди

1

Рій „Сокіл” спеціалізованої багатопрофільної школи №23 з поглибленим вивченням англійської мови міста Дніпро

ІІІ

І

ІІ

15

6

5

І

ІІ

І

І

І

38

І

2

Рій „Козаки міста” середньої загальноосвітньої школи №20  ім. О.І. Стовби міста Кам’янського

19

15

21

4

І

19

17

18

9

18

5

146

16

3

Рій „Нащадки козацької слави” навчально-виховного комплексу №6 „Перспектива” міста Жовті Води

6

ІІ

9

7

6

8

І

ІІІ

ІІІ

7

ІІІ

55

ІІІ

4

Рій „Українські Атамани” загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №94 міста Кривий Ріг

8

4

14

10

5

23

20

7

17

13

7

128

13

5

Рій „Козацька варта” середньої загальноосвітньої школи №13 І-ІІІ ступенів міста Нікополя

18

20

4

21

6

ІІ

ІІІ

ІІ

16

19

11

122

9

6

Рій „Фенікс” загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №13 міста Павлограда

13

22

11

5

5

5

10

6

15

8

6

106

7

7

Рій „Cічовики” загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 міста Першотравенська

10

7

20

19

6

16

8

19

21

11

15

152

19

8

„Покоління патріотів” загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 міста Тернівка

14

23

13

18

6

22

5

23

23

5

23

175

22

9

Рій „Характерники” Верхньодніпровської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов Верхньодніпровського району

11

ІІІ

ІІІ

15

4

12

9

17

22

12

16

124

10

10

Рій „Славні козаки” Красінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Криворізького району

9

19

10

12

6

12

12

22

19

20

9

150

18

11

Рій „Молода січ” Затишнянської середньої загальноосвітньої школи Криничанського району

16

13

15

11

5

4

14

8

20

9

9

124

10

12

Рій „Козацька воля” Магдалинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Магдалинівського району

4

17

7

ІІ

4

10

13

8

8

ІІ

16

91

5

13

Рій „Шалені Джмілі” Межівської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Межівського району

22

11

22

22

6

19

16

12

11

14

8

163

21

14

Рій „Осавул Підкови” Піщанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новомосковського району

23

4

19

9

5

ІІІ

10

12

6

22

14

127

12

15

Рій імені Петра Калнишевського Покровської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Нікопольського району

5

4

17

6

5

7

6

8

ІІІ

6

4

71

4

16

Рій „Молода січ” Привовчанської загальноосвітньої школи Павлоградського району

ІІ

20

18

13

4

8

21

19

18

ІІІ

22

148

17

17

Рій „Браві козаченьки” Петриківської середньої загальноосвітньої школи з профільним виробничим навчанням Петриківського району

20

9

І

8

6

16

18

5

ІІІ

4

12

102

6

18

Рій „Корсунь” Брагинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Петропавлівського району

І

7

5

І

ІІ

12

6

І

ІІ

9

ІІ

48

ІІ

19

Рій „Патріот” Іларіонівської загальноосвітньої школи  Синельниківського району

21

11

8

17

ІІ

10

ІІ

14

7

16

21

129

14

20

Рій „Хортиця” Софіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Софіївського району

7

10

12

14

6

І

14

11

14

15

13

117

8

21

Рій „Чайка” Преображенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Томаківського району

17

13

16

ІІІ

5

16

4

16

13

17

19

139

15

22

Рій „Чорний Сокіл” Ляшківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Царичанського району

12

15

6

20

6

15

22

14

11

20

16

157

20

23

рій „Характерники ім. Івана Сірка” Новоселівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Широківського району

15

17

23

23

6

19

19

21

10

23

19

195

23

 

Головний суддя змагань Слєпцов П.П.                                                                                                 

 

Головний секретар змагань Горбонос-Андронова О.Р. 

Ютуб.png

Урочистий впоряд біля облдержадміністрації  на 13.57 хв.

ЗВЕДЕНИЙ ПРОТОКОЛ

ІІ (обласного)  етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької

військово-патріотичної гри „Сокіл” („Джура”) 14-19 червня 2017 р.

Назва рою, місто, район

Смуга перешкод

Впоряд

Перетя-гування линви

Рятівник

Відун

Лава на лаву

Стрільба

Сучасні військо-прикладні вправи

Ватра

Теренова гра

Табо-рування

Добре діло

Сума місць

Загальне місце команди

1

Рій «Фенікс» загальноосвітньої школи №9 міста Павлограда

20

ІІІ

6

І

9

ІІІ

ІІІ

ІІ

ІІ

17

ІІ

ІІІ

71

 І

2

Рій «Нащадки козацької слави» НВК №6 «Перспектива» міста Жовті Води

13

16

7

4

6

6

ІІ

4

І

ІІ

7

17

85

 ІІ

3

Рій «Хортиця» Софіївської опорної загальноосвітньої школи Софіївського району

І

10

5

15

9

5

І

17

9

9

9

10

100

 ІІІ

4

Рій «Воїни світла»середньої загальноосвітньої школи №6 міста Дніпро

4

І

6

6

30

6

10

20

І

9

1

7

101

4

5

Рій «Корсунь»» Брагинівської загальноосвітньої школи Петропавлівського  району

16

18

5

8

24

6

5

11

7

7

ІІІ

І

111

5

6

Рій «Укроп» середньої загальноосвіньої школи №2 міста  Новомосковська

12

17

7

5

ІІ

6

16

8

11

12

12

5

113

 6

7

Рій «Ратоборець» Дніпровської середньої загальноосвітньої багатопрофільної школи Верхньодніпровського району

ІІІ

6

І

17

4

6

12

І

23

І

16

29

119

 7

8

Рій «Козацька Вежа» середньої загальноосвітньої школи №4 міста  Тернівка

5

19

7

14

9

7

25

12

2

23

6

6

135

 8

9

Рій «Молода січ» гімназії №11 міста Кам’янське

10

19

4

ІІІ

4

4

8

13

19

28

4

21

137

 9

10

Рій «Характерники ім. Івана Сірка» Новолатівської середньої загальноосвітньої школи Широківського району

30

10

7

21

29

7

ІІІ

10

11

13

ІІІ

ІІІ

147

10 

11

Рій «Козацька чайка» преображенської загальноосвітньої школи Томаківського  району

7

ІІ

7

18

9

5

29

16

17

7

10

20

147

 10

12

Рій «Козацька варта» середньої загальноосвітньої школи №13 міста Нікополь

18

13

7

24

7

7

28

5

ІІІ

21

ІІІ

12

148

 12

13

Рій «Обухівська січ»  Обухівської загальноосвітньої школи №1 Дніпровського району

6

8

6

22

16

7

11

19

8

27

14

11

155

 13

14

Рій «Січ» загальноосвітньої школи №85  міста Кривий Ріг

14

8

ІІІ

11

8

5

14

23

28

23

8

15

160

14

15

Рій «Срібні орли» загальноосвітньої школи №5 міста Синельникове

23

22

7

9

15

7

22

6

І

26

10

13

161

 15

16

Рій «Патріот» Ілларіонівської середньої загальноосвітньої школи Синельниківського району

11

10

6

12

22

7

23

ІІІ

26

4

13

25

162

 16

17

Рій «Славні козаки» Красівського навально-виховного комплексу Криворізького району

9

23

7

7

16

7

20

24

17

19

9

8

166

 17

18

Рій «Патріоти України» Хутірського навчально-виховного комплексу Петриківського району

29

13

6

30

22

1

15

7

11

31

10

ІІ

177

 18

19

Рій «Осавул підкови» Піщанської загальноосвітньої школи Новомосковського району

19

23

7

20

9

6

17

30

16

ІІІ

І

26

178

 19

20

Рій «Шалені бомбарди» загальноосвітньої школи №4 міста Першотравенська

21

4

5

29

28

7

13

21

9

5

15

23

180

 20

21

Рій «Молода січ»» Межиріцького навчально-виховного комплексу  імені І.С.Обдули Павлоградського району

28

23

6

ІІ

27

5

19

9

20

14

12

16

181

21

22

Рій «Сокіл» Новопавлівської середньої загальноосвітньої школи №1 Межівського району

15

27

7

28

І

7

26

14

24

6

18

9

182

22

23

Рій «Козацька слава» Приміської загальноосвітньої школи  Нікопольського району

8

19

7

16

19

6

21

27

11

21

5

24

184

23

24

Рій «Козацька воля» Магадлинівської загальноосвітньої школи Магдалинівського району

17

13

7

31

16

7

7

26

20

11

17

14

186

24

25

Рій «Слобожанські соколи» Слобожанського навчально-виховного комплексу Слобожанської селищної ради

31

5

6

19

19

7

6

18

25

29

ІІІ

18

186

24

26

Рій «Молода січ» Затишнянської середньої загальноосвітньої школи Криничанського району

26

6

ІІ

23

19

7

9

29

22

19

ІІ

22

186

24

27

Рій «Орільські джури» Царичанської загальноосвітньої школи Царичанського району

25

26

5

25

ІІІ

6

18

31

11

25

11

31

217

 27

28

Рій «Чайка» Солонянської середньої загальноосвітньої школи №1 Солонянського району

22

30

7

10

25

7

30

28

31

15

10

19

234

 28

29

Рій «Юні патріоти» Чорнявщинської загальноосвітньої школи  Юр'ївського району

24

31

6

13

25

2

31

22

26

15

17

30

242

 29

30

Рій «Чайка» Апостолівська загальноосвітньої школи  № 3 Апостолівського  району

ІІ

28

7

26

31

6

24

15

29

30

19

28

245

 30

31

Рій «Орли» Орлівської загальноосвітньої школи Покровського  району

27

29

7

27

9

7

27

25

29

18

20

27

252

 31