codes qr



ВірусТотал



Украина онлайн

Пам’ятай про Крути





Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта.

Історія Спорт

 Вони несли перемогу і возвеличували спортивну славу села Преображенки.

Ветерани футболісти

Абрамчук Олексій Іванович-тракторист

Абрамчук Федір Іванович – агроном ТОВ „Гарант-Агро”

Баглай Кім-шофер

Бринза Віктор Володимирович-слюсар

Ведмідь Петро Григорович – робочий ТОВ „Зірка”

Волошин Петро Григорович – тракторист

 Ганноцький Олександр Федорович - тракорист

Залюбовський Микола Васильович – вчитель інформатики Преображенської ЗОШ

Ілюк Віктор - оператор насосної станції

Коваль Петро

Краснокутський Володимир Іванович –інженер по газупостачанню

Красняк Валерій-хореограф

Макар Михайло

Маляренко Леонід Миколайович – директор ТОВ „Гарант-Агро”

Мамросенко Володимир - тракторист

Мамросенко Микола - тракторист

Панченко Роман Михайлович - вчитель фізичного виховання Преображенської ЗОШ

Поповський Іван  Онуфрійович – тракторист

Похиленко Анатолій-тракторист

Прядун Сергій Васильович – заступник директора ТОВ „Гарант-Агро”

Приходько Валерій

Розоненко Микола Федорович – робочий ТОВ „Зірка”

Розоненко Олексій Миколайович – вчитель математики Зеленогайської ЗОШ

Самчук Володимир Федорович робочий ТОВ „Зірка”

Скирта Микола-водій

Степанюк Анатолій

Тюрін Микола-тракторист

Щербань Леонід Олексійович-столяр

Щербань Олександр Іванович-різноробочий

Зліва-направо: Петро Волошин, Іван Поповський Маляренко Леонід, 4-Коваль Петро,5-Валерій Приходько,6-Третяк Віталій, 7-Похиленко Володимир, 8-Залюбовський М, Прядун С, Макар Михайло Степанюк Толя

 Зліва-направо:......., Ганноцький Саша, Похиленко Анатолій, Іра Абрамчук,  Микола Тюрін, Ганноцький Сергій, Бринза Віктор, Щербань Олександр, Ганноцький Анатолій, Поповський Іван, Красняк Валерій? Чіпець Олександр, Скирта Микола, Красняк Валерій .

   Чемпіони району по футболу 2000 року

Панченко Роман Михайлович  –учитель фізичного виховання      Преображенської СШ

Вознюк Борис  Леонідович  – військовий зверхстрокової служби

Сапожинський Михайло- студент  Запорізького радіоколеджу

Поляков  Ігор  Іванович  – учитель фізичного виховання м. Запоріжжя

Прядун  Роман  Сергійович  – кореспондент  газети м. Запоріжжя

Прядун  Сергій Сергійович – студент  ЗДУ

Похиленко Олександр  Володимирович  – водій підприємства м. Запоріжжя

Іващик  Роман  – охоронець підприємства м. Запоріжжя

Мацан  Сергій Миколайович  – водій автобуса, м. Запоріжжя

 Мацан Олександр  Миколайович  – водій маршрутного автобуса м. Запоріжжя

Залюбовський Микола Васильович – директор Преображенської СШ

Поляков Анатолій Іванович – робочий ТОВ „Зірка”

Гарачук Анатолій – тракторист ТОВ „Гарант-Агро”

Шкода Василь Іванович – заступник директор ТОВ «Гарант-Агро»

  

Волейболісти

1988 рік 4місце обласні змагання по волейболу.

Полякова Любов Дмитрівна

Степанюк Олена Іванівна

Горчакова Оксана Вікторівна

Скирта Людмила Іванівна

Колісник Надія Іванівна

 1988  1 місце, районні.

Бондар Анатолій Леонідович

Рибка Сергій Григорович

Ужва Сергій Миколайович

Моргун Анатолій Григорович

Юхименко Федір Іванович

Залюбовський Микола Васильович

Легкоатлети

Старина Галина Федорівна

 Шкода Василь Іванович

Горчаков Юрій

Шахісти і шашкісти:

Жук Володимир Сидорович

Ужва Микола Сергійович

 Колісник Віктор Васильович

Панченко Віктор Михайлович

Звірковська Людмила Володимирівна

Ісаров Яків Ісаакович

Тенісисти:

Калантай Валентина

  Стрілки

Мухіна Любов   Андріївна

 Поляков  Анатолій Іванович

Залюбовський Микола Васильович

Гиревики

 Кодра Юрій Дмитрович

Залюбовський Микола Васильович

 Працювали викладачами фізичного виховання:

Козаченко Віталій Артемович

Маляренко Леонід Миколайович

Шкода Василь Іванович

Маляренко Юрій Віталійович

Щербань Ірина

Працювали інструкторами по спорту колгоспу „Зірка”:

Баглай Кім …

Розоненко Микола Федорович

Маляренко Леонід Миколайович

Хілько Валерій Іванович

Рибка Сергій Григорович

Шкода Василь Іванович

Гайбулаг Тиюб Огли

 

 

Переглянути архів