codes qr



ВірусТотал



Украина онлайн

Пам’ятай про Крути




Історія Спорт

 Вони несли перемогу і возвеличували спортивну славу села Преображенки.

Ветерани футболісти

Абрамчук Федір Іванович – агроном ТОВ „Гарант-Агро”

Абрамчук Олексій Іванович

Мамросенко Володимир - пенсіонер

Мамросенко Микола - пенсіонер

Маляренко Леонід Миколайович – директор ТОВ „Гарант-Агро”

Прядун Сергій Васильович – заступник директора ТОВ „Гарант-Агро”

Самчук Володимир Федорович робочий ТОВ „Зірка”

Ведмідь Петро Григорович – робочий ТОВ „Зірка”

Поповський Іван  Онуфрійович – безробітній

Розоненко Микола Федорович – робочий ТОВ „Зірка”

Розоненко Олексій Миколайович – вчитель математики Зеленогайської ЗОШ

Ілюк Віктор - оператор насосної станції

Залюбовський Микола Васильович – вчитель інформатики Преображенської ЗОШ

Панченко Роман Михайлович - вчитель фізичного виховання Преображенської ЗОШ

 Ганноцький Олександр Федорович - тракорист

Волошин Петро Григорович – пенсіонер

Баглай Кім

Бринза Віктор Володимирович

Щербань Леонід Олексійович

Краснокутський Володимир Іванович

Щербань Олександр Іванович

Щербань Олександр Леонідович

   Чемпіони району по футболу 2000 року

Панченко Роман Михайлович  –учитель фізичного виховання      Преображенської СШ

Вознюк Борис  Леонідович  – військовий зверхстрокової служби

Сапожинський Михайло- студент  Запорізького радіоколеджу

Поляков  Ігор  Іванович  – учитель фізичного виховання м. Запоріжжя

Прядун  Роман  Сергійович  – кореспондент  газети м. Запоріжжя

Прядун  Сергій Сергійович – студент  ЗДУ

Похиленко Олександр  Володимирович  – водій підприємства м. Запоріжжя

Іващик  Роман  – охоронець підприємства м. Запоріжжя

Мацан  Сергій Миколайович  – водій автобуса, м. Запоріжжя

 Мацан Олександр  Миколайович  – водій маршрутного автобуса м. Запоріжжя

Залюбовський Микола Васильович – директор Преображенської СШ

Поляков Анатолій Іванович – робочий ТОВ „Зірка”

Гарачук Анатолій – тракторист ТОВ „Гарант-Агро”

Шкода Василь Іванович – заступник директор ТОВ «Гарант-Агро»

  

Волейболісти

1988 рік 4місце обласні змагання по волейболу.

Полякова Любов Дмитрівна

Степанюк Олена Іванівна

Горчакова Оксана Вікторівна

Скирта Людмила Іванівна

Колісник Надія Іванівна

 1988  1 місце, районні.

Бондар Анатолій Леонідович

Рибка Сергій Григорович

Ужва Сергій Миколайович

Моргун Анатолій Григорович

Юхименко Федір Іванович

Залюбовський Микола Васильович

Легкоатлети

Старина Галина Федорівна

 Шкода Василь Іванович

Горчаков Юрій

Шахісти і шашкісти:

Жук Володимир Сидорович

Ужва Микола Сергійович

 Колісник Віктор Васильович

Панченко Віктор Михайлович

Звірковська Людмила Володимирівна

Ісаров Яків Ісаакович

Тенісисти:

Калантай Валентина

  Стрілки

Мухіна Любов   Андріївна

 Поляков  Анатолій Іванович

Залюбовський Микола Васильович

Гиревики

 Кодра Юрій Дмитрович

Залюбовський Микола Васильович

 Працювали викладачами фізичного виховання:

Козаченко Віталій Артемович

Маляренко Леонід Миколайович

Шкода Василь Іванович

Маляренко Юрій Віталійович

Щербань Ірина

Працювали інструкторами по спорту колгоспу „Зірка”:

Баглай Кім …

Розоненко Микола Федорович

Маляренко Леонід Миколайович

Хілько Валерій Іванович

Рибка Сергій Григорович

Шкода Василь Іванович

Гайбулаг Тиюб Огли

 

 

Переглянути архів