codes qr



ВірусТотал



Украина онлайн

Пам’ятай про Крути





Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта.

Випускники-педагоги


Козаченко Віталій Артемович-вчитель фізичної культури та військової підготовки

 

Макар (Череп) Алла Василівна -декан факультету фінанси та аудит ЗНДУ, доктор економічних наук

 


Бондар Катерина Анатоліївна. Викладач ЗНУ, кафедра туризму. 

 

 

Маляренко Леонід Миколайович-вчитель фізичного виховання
Краснокутський Григорій Григорович - викладач факультету фізичної культури ЗНУ
Краснокутський Петро Григорович - ректор (1988–1997 р.) Запорізького машинобудівного інституту ім. В.Чубаря, доктор технічних наук, професор, чемпіон УРСР з греко-римської боротьби. Чемпіон України, призер 5-ї Спартакіади УРСР, неодноразовий призер Центральної ради добровільного спортивного товариства «Динамо». Вагова категорія 82 кг. Виступав за спортивне товариство «Динамо». Тренер Е.Кляхін.

Осипенко Людмила Вікторівна- Преображенський ДНЗ "Теремок" 


Чабаненко Євгенія Олександрівна-укрмова та література, м. Запоріжжя 


Степанюк Олена Іванівна-вихователь Преображенського ДНЗ


Кодра Інна Юріївна-укрмова та література, м. Запоріжжя


Мациборка Інна Володимирівна - укрмова та література, м. Нікополь


Панченко Зінаїда Миколаївна-вихователь, м. Запоріжжя


Жук Євгенія Володимирівна-початкові класи, м. Запоріжжя


Кодра Віталій Юрійович-фізвиховання

Шевченко (Драгун) Валентина Миколаївна - вихователь, завідуюча Преображенського ДНЗ


Чіпець Юлія Валеріївна-психолог

Жук Станіслав Володимирович-історія, м. Запоріжжя

Панченко (Кашарайло) Лідія Яківна - вихователь Преображенського ДНЗ

Чіпець (Красняк) Надія Андріївна - вихователь Преображенського ДНЗ

Данильченко (Колісник) Надія Петрівна - вихователь Преображенського ДНЗ

Сільванович Тетяна - вихователь м. Дніпропетровськ

Чіпець (Карленко) Лідія Григорівна - вчитель німецької мови Володимировської ЗОШ


Петренко (Колісник) Надія Іванівна - вихователь Преображенського ДНЗ


Щербань Петро Миколайович - вчитель історії Преображенської ЗОШ


Хрипко (Прядун) Клавдія Миколаївна - вчитель української мови та літератури Преображенської ЗОШ


Полякова (Бадура) Валентина Іванівна - вихователь Настасівського ДНЗ


Бондар Валентина Леонідівна - вчитель української мови та літератури, директор школи м. Запоріжжя


Чіпець (Марченко) Наталія Григорівна - вчитель початкових класів Преображенської ЗОШ

Залюбовський Микола Васильович-вчитель фізичного виховання


Ужва (Залюбовська) Антоніна Миколаївна - вихователь Преображенського ДНЗ


Бабенко (Новікова) Олена Петрівна - вчитель географії Преображенської ЗОШ

Єфименко (Лобанова) Віра Андріївна - вчитель української мови та літератури м. Запоріжжя


Розоненко Олексій Миколайович - вчитель математики та фізики Зеленогайського НВК


Аксьонов Сергій Михайлович - вчитель математики та фізики, директор Преображенської ЗОШ


Вербова (Капто) Юлія Антонівна - вчитель інозменої мови м.Запоріжжя

 


Панченко Роман Михайлович - вчитель фізичного виховання Преображенської ЗОШ


Бондар (Вінницька) Антоніна Анатоліївна - вчитель української мови та літератури м. Запоріжжя


Ткач Тетяна Олександрівна - Вихователь


Панченко (Павленко) Лариса Анатоліївна - початкові класи Преображенської ЗОШ


Краснокутська (Іванченко) Лариса Анатоліївна - вчитель української мови та літератури Преображенської ЗОШ


Раєвська Раїса Павлівна-вчитель початкових класів

Данильченко Олександр Іванович - вчитель історії